Boże Narodzenie z Girlandą – jedna wizyta, wiele radości z zakupów

Strona główna/Bez kategorii/Boże Narodzenie z Girlandą – jedna wizyta, wiele radości z zakupów

W codziennym zgiełku i pośpiechu warto już teraz pomyśleć o świątecznych dekoracjach, aby jeszcze nieco przed świętami poczuć wyjątkową atmosferę nadchodzących dni. Każda z ozdób i dodatków ma swój urok, a zależnie od stylistyki wnętrz w domu lub pracy, poszczególne detale oraz kompozycje spełnią swoje zadanie.

Gotowe ozdoby lub pomoc w samodzielnym tworzeniu dekoracji

Już dzieci w wieku przedszkolnym zachęcane są do tworzenia świątecznych stroików, dekorowania styropianowych bombek, czy klejenia kolorowych łańcuchów podczas zajęć. Z pomocą rodziców te dekoracje wykonane w domu mogą być jeszcze bardziej złożone, okazałe, ale również pełne gwiazdkowego uroku.

Jak pomaga w tym kwiaciarnia Girlanda?

 • Zapewniamy szeroki wybór elementów konstrukcyjnych i dekoracyjnych, na przykład:
  • SUSZ NATURALNY, GAŁĄZKI JODŁY – doskonałe do samodzielnego wykonania niewielkich ozdób, na przykład do ułożenia przy każdym wigilijnym nakryciu na stole lub znacznie większych kompozycji, jak wspomniane w poprzednim artykule wieńce adwentowe,
  • ŚWIECE OZDOBNE I ZAPACHOWE – idealne jako osobna dekoracja, ale także jako część kompozycji do umieszczenia w szklanym lampionie, czy na kawałku kory lub „plastrze” z pnia drzewa,
  • NIEBANALNE DODATKI – sztuczne gałązki, kolorowe wstążki oraz inne dodatki sprawią, że każda kompozycja nabierze wyjątkowego charakteru.
 • Proponujemy gotowe ozdoby i dekoracje, które nie wymagają innej oprawy. Niemniej jednak można je komponować w większą całość według konkretnego zamysłu:
  • CERAMIKA ŚWIĄTECZNA – ku radości dzieci, ale też z myślą o wszystkich domownikach, w okresie przedświątecznym nasz asortyment wzbogaca się o ceramiczne figurki choinek, reniferów, Mikołajów, gwiazdek…
  • WIANKI I STROIKI ŚWIĄTECZNE – w naszej kwiaciarni znajdziesz gotowe, dostępne od ręki stroiki w różnych stylistykach, wielkościach, kolorach…

Niezależnie od tego, czy do udekorowania jest niewielkie mieszkanie, czy dom z większą liczbą pokoi, dekoracje z kwiaciarni Girlanda wpiszą się w bożonarodzeniowy klimat.

Dla siebie i dla gości, czyli na czas świątecznych spotkań

Bajeczne dekoracje można zabrać ze sobą i wręczyć innym, aby podzielić się świąteczną radością. Nie jest to jeszcze bardzo powszechna tradycja, ale zdecydowanie warto ją kultywować. Co zatem można zanieść bliskim, idąc do nich z wizytą?

 1. Stroik w świątecznych kolorach, wykonany na przykład z jodły szlachetnej i suszu.
 2. Kompozycję w szklanym naczyniu, w którym znajduje się dekoracyjna świeca (może być zapachowa), suszony anyż, cynamon, drobna ceramika.
 3. Świąteczną girlandę do powieszenia nad kominkiem lub nad futryną drzwi. Forma łańcucha daje wiele możliwości ulokowania, a ozdoby są dopełnieniem całości.

Wystarczy chwila na zakupach, aby jeszcze lepiej podkreślić uroczysty charakter świątecznych spotkań.

Zakupy na ostatnią chwilę zawsze oszczędniej

Od 22 grudnia do końca roku w Girlandzie obniżamy ceny świątecznego asortymentu. 50% mniej kosztują wtedy poszczególne świąteczne artykuły dekoracyjne. Efektowna ceramika, skromne lub bogato zdobione stroiki, piękne wianki na drzwi oraz świece świąteczne w różnych kształtach i kolorach – z przyjemnością pomagamy Klientom, odciążając ich świąteczny budżet.

Coroczne promocje to u nas prawdziwe obniżki od danej cenie na metce, zatem płatność za określony asortyment będzie faktycznie o połowę mniejsza. To nasz prezent, który co roku chętnie przygotowujemy z myślą o wszystkich Klientach.

Wszystko, czego potrzeba do udekorowania stołu, domu, biura

Tradycja świąteczna jest kultywowana także w miejscach pracy i wiele firm ozdabia swoje wnętrza w mniej lub bardziej widoczny sposób. Jeżeli oprócz klasycznej choinki wybór padnie na świerkowe stroiki, czy kompozycje adwentowe, również jesteśmy do dyspozycji. Czas oczekiwania na święta jest z pozoru zawsze taki sam, lecz co roku może mieć zupełnie inną oprawę.

2018-11-30T11:38:50+00:00