Dekoracje sal weselnych

Strona główna/Kwiaty na ślub/Dekoracje sal weselnych
Dekoracje sal weselnych 2018-07-31T10:16:05+00:00

Dekoracje sal weselnych należą obecnie do standardu florystycznej oprawy. Wiemy, że dzień ślubu jest wyjątkowy, w związku z czym dokładamy wszelkich starań, by przestrzeń, w której znajdą się Państwo Młodzi oraz ich goście, dała się zapamiętać jako nieprzeciętna. Dlatego nasza oferta dekoracji sal weselnych jest wyjątkowo szeroka i elastyczna.

Dekoracja sal weselnych w wybranym stylu

Nasi Klienci z Białegostoku i okolic organizują przyjęcia weselne utrzymane w rozmaitych stylach i estetykach, które w pewnym stopniu wynikają z tego, gdzie przyjęcie się odbywa. Do najpopularniejszych lokalizacji zaliczamy:

  • sale bankietowe,
  • sale hotelowe,
  • karczmy, zajazdy,
  • zamki,
  • a w sezonie letnim – plenery z namiotami.

Umiejętne wykorzystanie kwiatów (także sezonowych) oraz innego materiału florystycznego pozwala na zindywidualizowanie przestrzeni, nadanie jej niepowtarzalnego charakteru, podkreślenie uroków miejsca, a niekiedy – jeśli zachodzi taka potrzeba – na zatuszowanie pewnych mankamentów.

Nie zapominamy też o tym, że dekoracje w salach weselnych mają być dyskretnym tłem wydarzenia. Podnoszą estetykę, ale nie mogą zaburzać funkcjonalności, czyli mają zdobić, a nie przeszkadzać.

Elementy dekoracyjne w salach weselnych

W zależności od miejsca, które dekorujemy z okazji wesela, wybieramy stosowne kompozycje. Ustawiamy je na stole Pary Młodej, stołach Gości oraz w innych charakterystycznych miejscach przestrzeni: przy drzwiach, schodach, stołach z atrakcjami kulinarnymi, na recepcjach.

Zwracamy uwagę na trzy zasady, dzięki przestrzeganiu których wykonane przez nas dekoracje sal weselnych są stosowne i dopasowane do wnętrza:

  • spójna kolorystyka wszystkich kompozycji,
  • korespondencja między poszczególnymi elementami,
  • odpowiednia ilość kwiatów w kompozycjach.

Profesjonalna florystyka w Białymstoku

Wiemy, że w przedślubnej zawierusze wiele kwestii zaprząta głowy Młodej Pary. Dzięki naszej pomocy jedną z nich nie będzie kwiatowe udekorowanie sali weselnej. Takimi zleceniami zajmujemy się kompleksowo. Na pierwszym spotkaniu (najlepiej jeśli ma ono miejsce nie później niż 2 miesiące – miesiąc przed ceremonią) Klienci opowiadają nam o miejscu wesela, motywach wiązanych z jego wyborem, trochę opowiadają nam o sobie, o swoich ślubnych stylizacjach, podpytujemy też o bukiet Panny Młodej, ponieważ to wybrane do niego kwiaty stają się na ogół przewodnim motywem florystycznym. Ustalamy szczegóły dotyczące czasu realizacji, zakresu naszych działań, poruszamy kwestie finansowe.

Po zaakceptowaniu wstępnego kosztorysu, podpisujemy umowę, wpłacany jest zadatek (50% ustalonego budżetu). Dzięki temu obie strony mają pewność, że realizacja zlecenia przebiegnie zgodnie z planem i będzie prezentowała odpowiedni poziom. Wszelkie konsultacje przed podpisaniem umowy należy traktować informacyjnie, nie są one w żaden sposób wiążące.

Zachęcamy do obejrzenia naszych wcześniejszych realizacji w galerii na stronie internetowej naszej kwiaciarni Girlanda. Zobaczysz tam, jak przy pomocy dobrze dobranych dekoracji, niepozorne pomieszczenia zmieniamy w najpiękniejsze sale weselne. W takiej sali zechcesz bawić się na własnym weselu – zapraszamy, do kontaktu by omówić szczegóły realizacji.

Zapoznaj się z naszą ofertą kwiatów i zamów On-line.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
PRZEJDŹ DO SKLEPU