Kwiaty na dzień babci i dziadka

Strona główna/Okazje/Kwiaty na dzień babci i dziadka
Kwiaty na dzień babci i dziadka 2017-08-16T09:06:11+00:00

Dzień Babci i Dzień Dziadka, które obchodzimy w styczniu, należą do okazji, które pozwalają pokazać seniorom rodu, uczucia, którymi ich darzymy. Podarek w postaci kwiatów będzie wdzięcznym wyrazem pamięci. Oto, co przygotowałyśmy dla białostoczan, którzy chcą uhonorować dziadków podarkiem w dniu ich święta.

Kwiatowa niespodzianka w Dzień Babci i Dzień Dziadka

W naszej kwiaciarni Girlanda znajdziesz nietuzinkowe kompozycje kwiatowe, które spodobają się dziadkom rozmiłowanym w tradycji, jak i tym, którzy doceniają nowoczesność. Często przebywają oni poza naszym miejscem zamieszkania, w związku z czym nie zawsze mamy możliwość, by być z nimi w dniu ich święta, ale dostarczenie im urokliwego bukietu jest zawsze oznaką pamięci, szacunku i miłości, którymi darzymy najstarszych przedstawicieli rodziny.

Jaki bukiet wybierzesz dla swojej babci?

Z naszego doświadczenia wynika, że babcie szczególnie doceniają kwiatowe upominki. Z myślą o nich przygotowujemy:

  • bukiety skomponowane z jednego rodzaju kwiatów (szczególną popularnością cieszą się klasyczne róże w rozmaitych kolorach),
  • wiązanki z kilku gatunków kwiatów (na przykład utrzymanych w tej samej kolorystyce),
  • kompozycje kwiatowe w koszach,
  • flowerboxy z kwiatów mieszanych,
  • kwiaty doniczkowe.

Jak zamówić kwiaty dla dziadków?

Przygotowałyśmy dwie opcje zamówienia i odbioru kwiatów, dzięki którym zorganizujesz wszystko w najwygodniejszy dla Ciebie sposób.

Zamówienie:

  • zamówienie na miejscu – to propozycja dla tych, którzy lubią na żywo zobaczyć to, co zakupują,
  • zamówienie przez internet – dla tych, którzy robią zakupy o niestandardowych porach.

Możesz wybrać coś z naszej oferty przedstawionej na stronie bądź przedstawić nam własną koncepcję, którą postaramy się zrealizować.W tej kwestii zapraszamy do kontaktu.

Opcje odbioru:

  • osobisty w kwiaciarni,
  • wysyłka do Ciebie, jeśli chcesz osobiście wręczyć dziadkom kwiaty, ale nie zdążysz ich odebrać,
  • wysyłka do dziadków, jeśli tego dnia nie będziesz mógł się u nich pojawić lub jeśli nie mieszkasz w Białymstoku albo jeśli oni mieszkają poza miastem (opcja dostawy w okolicach Białegostoku wymaga wcześniejszego ustalenia).

Jeśli wybierasz kwiaty z dostawą, w czasie zamówienia podajesz termin oraz adres, pod który kwiaty mają zostać dostarczone, a także telefon kontaktowy do odbioru, by kurier mógł się skontaktować z babcią lub dziadkiem, jeśli nie zastanie ich w domu. Następnie dokonujesz płatności w systemie internetowym. Zamówienie jest realizowane po zaksięgowaniu wpłaty. We wskazany dzień do Twoich dziadków zapuka kurier z kwiatowym upominkiem. Korzystając z naszej oferty, masz pewność, że kwiaty w nienagannym stanie dotrą do adresatów.

Zapraszamy do składania zamówień, które – co wiemy z relacji naszych Klientów – zawsze wywołają uśmiechy na twarzy babć i dziadków.

Zapoznaj się z naszą ofertą kwiatów i zamów On-line.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
PRZEJDŹ DO SKLEPU