Kosze kwiatowe

Kosze kwiatowe 2020-10-19T12:54:31+00:00

Kosze kwiatowe należą do jednych z popularniejszych, a jednocześnie okazałych podarków. Szeroki ich wybór przygotowałyśmy w ofercie kwiaciarni Girlanda – sprawdź, co spodoba się osobie, którą chcesz obdarować.

kosz kwiatowy

Kosze kwiatowe na większe i mniejsze okazje

Kosze z kwiatami łatwo dopasowują się do okoliczności, w których mają być wręczane. Te spore na ogół kompozycje są wyrafinowanym zastępstwem dla tradycyjnych bukietów i wiązanek okolicznościowych. Podkreślają wyjątkowość wydarzenia, odzwierciedlają intencje obdarowującego.

Jest on doskonałym upominkiem w czasie:

  • ślubów i wesel – kiedy wręcza się go Parze Młodej, Rodzicom Pary Młodej, Rodzicom Chrzestnym czy Dziadkom,
  • rodzinnych imprez jubileuszowych,
  • urodzin, imienin,
  • bankietów firmowych,
  • okolicznościowych spotkań biznesowych,
  • oficjalnych wydarzeń szkolnych i akademickich.

Ponadto kosz kwiatowy z Białegostoku sprawdzi się także jako specyficzne dekoracja – świątyń, w których odbywają się ceremonie ślubne, a także w salach weselnych, w salach bankietowych w czasie różnego typu gal i eventów. Trudno przejść obojętnie obok okazałego wiklinowego kosza, wypełnionego pachnącą kompozycją z dorodnych kwiatów.

Przygotujemy dla Ciebie idealny kosz kwiatowy

Kilka dostępnych wzorów można zobaczyć i zamówić na stronie sklepu internetowego, inne można zamówić na miejscu w kwiaciarni w białostockiej Galerii Antoniuk. Klientom, którzy nie mogą się zdecydować na konkretny wybór, podpowiadamy, co najlepiej wypadnie w danej sytuacji.

W trosce o Klientów naszej kwiaciarni

Zlecenia, z którymi przychodzą do nas białostoczanie stają się dla nas zawodowymi wyzwaniami, a także źródłem inspiracji. Śledzimy najnowsze trendy we florystyce, by proponować naszym Klientom coraz ciekawsze kompozycje. Dbamy o ich komfort, oferując możliwość:

  • zakupienia kosza kwiatowego w stacjonarnej kwiaciarni,
  • złożenia zamówienia online wraz z dowozem pod wskazany adres.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kwiaciarni Girlanda – przygotowałyśmy w niej kosze kwiatowe na wiele okazji. Z pewnością sprawią radość obdarowywanej osobie.

Zapoznaj się z naszą ofertą kwiatów i zamów On-line.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
PRZEJDŹ DO SKLEPU