Kwiaty na ślub

Strona główna/Kwiaty na ślub
Kwiaty na ślub 2018-01-01T15:31:01+00:00

Kwiaty są nieodłącznym elementem ceremonii ślubnych. Od lat z przyjemnością przygotowujemy oprawę florystyczną, dzięki której to wydarzenie staje się jeszcze piękniejsze.

Kwiaty ślubne dla Państwa Młodych i… Gości

Zamówisz u nas różnego rodzaju dekoracje kwiatowe. Nic tak nie tworzy klimatu ślubu i wesela jak kwiatowe ozdoby, które towarzyszą wszystkim uczestnikom uroczystości i zostały dopasowane do ich roli.

  • Kwiaty ślubne są niezastąpionym atrybutem Panny Młodej. Z dbałością o szczegóły tworzymy bukiety, które nasze Klientki trzymają tego dnia w swoich dłoniach. Śledzimy aktualne trendy, by sprostać wymaganiom Pań, które cenią modę, ale także szanujemy tradycyjne koncepcje z myślą o tych Paniach, które wolą sprawdzone i pewne rozwiązania estetyczne. Szczegółowa oferta znajduje się w zakładce Bukiety ślubne.
  • Zawsze w podobnym stylu przygotowujemy kwiaty dla Druhny.
  • Osoba Pana Młodego również wymaga florystycznych akcentów. Z myślą o nim przygotujemy eleganckie kwiaty do butonierki – w formie tradycyjnej butonierki lub nieco nowocześniejszej kwiatowej poszetki.
  • Do stylizacji Rodziców Państwa Młodych dopasowujemy z kolei kwiatowe przypinki i bransoletki.
  • Jeśli elementem ceremonii są podziękowania Rodzicom, Dziadkom, Rodzicom Chrzestnym, przygotowujemy wiązanki, flowerboxy lub kosze kwiatowe.

Całą koncepcję oprawy florystycznej zawsze omawiamy, dbając o te elementy, które mogłoby umknąć Państwu Młodym, którzy tak wieloma rzeczami muszą się zająć w czasie przygotowań. Jesteśmy po to, by kwiaty, które będą im towarzyszyły podczas ślubu, mogły ich cieszyć, a nie zaprzątać głowę.

Jakich kwiatów ślubnych potrzebujesz?

Znamy się na swoim fachu, więc wystarczy, że opowiesz nam o tym, jak zaplanowane są ślub i wesele, a my podpowiemy, na co zwrócić uwagę, wybierając kwiatowe dekoracje. Postaramy się dopasować kwiaty do Panny Młodej, sukni i stylistyki całego wesela. Oto charakterystyczne miejsca, które ozdabiamy:

  • świątynia, miejsce ceremoni: ołtarz, ikony, siedziska Pary Młodej oraz świadków, ławki, pergole,
  • sala weselna: wejście, stół Młodej Pary, stoły Gości, charakterystyczne punkty w przestrzeni, poręcze schodów, recepcje,
  • domy: miejsca, w których odbywa się ceremonia błogosławieństwa Młodych,
  • samochody: Młodej Pary i Świadków, a także – jeśli jest taka potrzeba – Gości.

Gwarantujemy, że rośliny z naszej kwiaciarni Girlanda przygotowujemy tak, by były trwałe i prezentowały się świeżo przez całą uroczystość.

Realizujemy Twoje pomysły, przedstawiamy własne propozycje

Niektórzy Klienci przychodzą do nas z własnym pomysłem i wizją florystycznych dekoracji, służymy wtedy radą i podpowiadamy, które rozwiązania się sprawdzą, a które należałoby zmodyfikować. Wielu Klientów zdaje się jednak na nas i chętnie korzysta z naszych sugestii i przygotowanych propozycji, które przedstawiamy po zapoznaniu się z przekazanymi nam informacjami. Niezależnie jednak od tego, co wybierzesz, Twoje życzenia będą dla nas priorytetowe – nawet standardowe kompozycje możemy personalizować.

Jesteśmy świadome tego, jakie znaczenie dla uroku ceremonii ślubnej ma przemyślana, spójna oprawa florystyczna, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – dopasujemy ją do Twoich marzeń.

Zapoznaj się z naszą ofertą kwiatów i zamów On-line.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
PRZEJDŹ DO SKLEPU