Kwiaty na ślub

Strona główna/Kwiaty na ślub
Kwiaty na ślub 2020-10-19T12:14:53+00:00

Kwiaty są nieodłącznym elementem ceremonii ślubnych. Od lat z przyjemnością przygotowujemy oprawę florystyczną, dzięki której to wydarzenie staje się jeszcze piękniejsze. Co warto mieć na uwadze, planując ten element wyjątkowej uroczystości? Jakie kwiaty weselne wybrać?

Kwiaty ślubne dla Państwa Młodych i… Gości

Zamówisz u nas różnego rodzaju dekoracje kwiatowe. Nic tak nie tworzy klimatu ślubu i wesela jak kwiatowe ozdoby, które towarzyszą wszystkim uczestnikom uroczystości i zostały dopasowane do ich roli.kwiaty na ślub i wesele

  • Kwiaty ślubne są niezastąpionym atrybutem Panny Młodej. Z dbałością o szczegóły tworzymy bukiety, które nasze Klientki trzymają tego dnia w swoich dłoniach. Śledzimy aktualne trendy, by sprostać wymaganiom Pań, które cenią modę, ale także szanujemy tradycyjne koncepcje z myślą o tych Paniach, które wolą sprawdzone i pewne rozwiązania estetyczne. Szczegółowa oferta znajduje się w zakładce Bukiety ślubne.
  • Zawsze w podobnym stylu przygotowujemy kwiaty dla Druhny.
  • Osoba Pana Młodego również wymaga florystycznych akcentów. Z myślą o nim przygotujemy eleganckie kwiaty do butonierki – w formie tradycyjnej butonierki lub nieco nowocześniejszej kwiatowej poszetki.
  • Nie zapominajmy również o drużbach! Elegancka butonierka z kwiatów dla świadków, skomponowana i dopasowania do reszty kompozycji kwiatowych, będzie dyskretnym, acz zauważalnym dodatkiem i świetnie będzie wyglądać na ślubnych fotografiach.
  • Do stylizacji Rodziców Państwa Młodych dopasowujemy z kolei kwiatowe przypinki i bransoletki.
  • Jeśli elementem ceremonii są podziękowania Rodzicom, Dziadkom, Rodzicom Chrzestnym, przygotowujemy wiązanki, flowerboxy lub kosze kwiatowe.

Całą koncepcję oprawy florystycznej zawsze omawiamy, dbając o te elementy, które mogłoby umknąć Państwu Młodym, którzy tak wieloma rzeczami muszą się zająć w czasie przygotowań. Jesteśmy po to, by kwiaty, które będą im towarzyszyły podczas ślubu, mogły ich cieszyć, a nie zaprzątać głowę.

Jakich kwiatów ślubnych potrzebujesz?

Znamy się na swoim fachu, więc wystarczy, że opowiesz nam o tym, jak zaplanowane są ślub i wesele, a my podpowiemy, na co zwrócić uwagę, wybierając kwiatowe dekoracje. Postaramy się dopasować kwiaty do Panny Młodej, sukni i stylistyki całego wesela. Oto charakterystyczne miejsca, które ozdabiamy:

  • świątynia, miejsce ceremoni: ołtarz, ikony, siedziska Pary Młodej oraz świadków, ławki, pergole,
  • sala weselna: wejście, stół Młodej Pary, stoły Gości, charakterystyczne punkty w przestrzeni, poręcze schodów, recepcje,
  • domy: miejsca, w których odbywa się ceremonia błogosławieństwa Młodych,
  • samochody: Młodej Pary i Świadków, a także – jeśli jest taka potrzeba – Gości.

Gwarantujemy, że kwiaty weselne z naszej kwiaciarni Girlanda przygotowujemy tak, by były trwałe i prezentowały się świeżo przez całą uroczystość.

kwiaty weselne i ślubneRealizujemy Twoje pomysły, przedstawiamy własne propozycje

Niektórzy Klienci przychodzą do nas z własnym pomysłem i wizją florystycznych dekoracji, służymy wtedy radą i podpowiadamy, które rozwiązania się sprawdzą, a które należałoby zmodyfikować. Wielu Klientów zdaje się jednak na nas i chętnie korzysta z naszych sugestii i przygotowanych propozycji, które przedstawiamy po zapoznaniu się z przekazanymi nam informacjami. Niezależnie jednak od tego, co wybierzesz, Twoje życzenia będą dla nas priorytetowe – nawet standardowe kompozycje kwiatów weselnych możemy personalizować.

Jesteśmy świadome tego, jakie znaczenie dla uroku ceremonii ślubnej ma przemyślana, spójna oprawa florystyczna, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – dopasujemy ją do Twoich marzeń.

Zapoznaj się z naszą ofertą kwiatów i zamów On-line.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
PRZEJDŹ DO SKLEPU