Kwiaty na podziękowania dla rodziców i chrzestnych

Strona główna/Kwiaty na ślub/Kwiaty na podziękowania dla rodziców i chrzestnych
Kwiaty na podziękowania dla rodziców i chrzestnych 2017-08-10T08:27:35+00:00

Zabawa weselna zawiera kilka tradycyjnych punktów organizacyjnych. Jednym z nich są podziękowania dla Rodziców. Nasza oferta pozwoli Ci złożyć je z klasą, tak by obdarowani zapamiętali ten moment na lata.

Efektowe kwiaty z kwiaciarni dla rodziców

Chwila na wyrazy wdzięczności w czasie zabawy weselnej

W tym momencie na forum wszystkich zebranych Młoda Para okazuje miłość i szacunek Rodzicom oraz dziękuje za wszystkie spędzone razem lata, wsparcie, pomoc i życzliwość w różnych chwilach w życiu.

Wiemy, że ślub dzieci jest ważną chwilą także w życiu Rodziców. Dlatego bukiety, które przygotowujemy z myślą o Rodzicach naszych Klientów, są personalizowane. Często dopytujemy o upodobania Rodziców, by mieć pewność, że kwiaty, który trafią w ich ręce były nie tylko wyjątkową kompozycją florystyczną, ale taką kompozycją, która przypadnie im do gustu.

Kwiatowe podziękowania dla Rodziców Państwa Młodych

Wręczenie kwiatów jest najstarszym sposobem składania podziękowań – tradycyjnie w czasie oczepin. Czas jednak nie ma tu większego znaczenia. Ważne, by podziękowania miały miejsce i były zaakcentowane sympatycznym dodatkiem. Miło też, jeśli mamy taką możliwość, pamiętać o Dziadkach – ślub wnuków to także dla nich wzruszający moment.

Białostoczanie stający na ślubnym kobiercu, by okazać wdzięczność swoim bliskim, często wybierają:

Kwiaty na podziękowania dla Chrzestnych

Zwykło się dziękować także Rodzicom Chrzestnym. Wręczane im kwiaty symbolizują przywiązanie i sympatię. Warto wybrać je z rozmysłem, by podkreślić wyjątkowość relacji Młodych z Chrzestnymi. Doświadczony florysta podpowie, jak wybrać właściwe kwiaty.

Nasze kwiaty zastąpią Twoje słowa

Zapraszamy do naszej kwiaciarki – tu powstają kompozycje kwiatowe na podziękowania ślubne, które wyrażą Twoje uczucia lepiej niż słowa.

Zapoznaj się z naszą ofertą kwiatów i zamów On-line.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
PRZEJDŹ DO SKLEPU