Wiązanki ślubne

Wiązanki ślubne 2017-08-28T11:09:37+00:00

Wiemy, że dzień ślubu jest dla naszych Klientów szczególny. Dlatego tego typu zamówienia traktujemy wyjątkowo – dokładamy wszelkich starań, by powstające na tę okoliczność kompozycje kwiatowe cieszyły i oko, i serce.

Wiązanki ślubne z charakterem

Wiązanki są różne, z różnych okazji (a coraz częściej także bez okazji) są wręczane. JednakPodwójny bukiet w formie wiązanki najdłużej pamiętamy o tych specyficznych, które zostały skomponowane z myślą o konkretnej osobie, ważnym wydarzeniu w życiu. Jeśli to tylko możliwe, zachęcamy naszych Klientów do personalizowania wiązanek ślubnych, czyli przygotowania ich z uwzględnieniem gustu osoby, która zostanie obdarowana.

Wystarczy wybrać jej ulubione kwiaty, ulubioną kolorystykę, charakterystyczne dodatki. Niekiedy kształt decyduje o całości – możemy wykonać bukiety o tradycyjnej formie, a także wymyślne konstrukcje. Efekt finalny będzie dużo większy niż przy standardowych realizacjach.

Specyficznym typem wiązanek i bukietów na ślub są kompozycje dla Panien Młodych – związaną z nimi ofertę przedstawiamy osobno w zakładce Bukiety i wiązanki dla Panny Młodej.

Twój pomysł, nasza realizacja – zaufaj profesjonalistom z kwiaciarni Girlanda

Do powierzanych nam zleceń podchodzimy bardzo indywidualnie. Wiązanki, które powstają w naszej kwiaciarni cechuje rozpoznawalna stylistyka, dzięki której wpisują się one w konwencje wydarzeń, w czasie których będą wręczane. Białostoczanie chętnie wybierają kompozycje:

  • klasyczne – idealne w nieco bardziej oficjalnych sytuacjach,
  • romantyczne – kiedy trzeba podkreślić uczucia,
  • awangardowe – gdy mamy do czynienia z artystycznymi duszami,
  • modne – dla tych, którzy śledzą trendy,
  • imitujące polne bukiety – jeśli jesteśmy miłośnikami natury.

Możliwości jest wiele. Najczęściej odkrywamy je w czasie rozmowy w kwiaciarni. Bardzo możliwe, że zrealizujemy projekt, o którym nam opowiesz, ale możliwe też, że przedstawimy Ci propozycję nie do odrzucenia i właśnie naszą kompozycję zamówisz.

Niebiesko różowa wiązanka ślubnaJak powstają nasze wiązanki na ślub

Jesteśmy przekonane, że podstawą udanych realizacji florystycznych, jest bezpośredni kontakt z klientem. Pozwala nam to poznać przeznaczenie bukietu, Twoje preferencje, oczekiwania, ustalić zakres finansowy realizacji. Nie robimy wycen indywidualnych zamówień mailowo czy telefonicznie. Ze stałych cen można skorzystać, zamawiając online już przygotowane kompozycje, prezentowane na naszej stronie – można je obejrzeć w galerii.

Lubimy, kiedy zamówienia na ślubne wiązanki składane są odpowiednio wcześniej, ale zdajemy sobie sprawę i z tego, że niekiedy trzeba je zamawiać w ostatniej chwili – wtedy też w miarę możliwości staramy się pomóc.

Florystyka najwyższej próby

Zwracamy ogromną uwagę na to, by nasze wiązanki ślubne wykonane były precyzyjnie, z dbałością o szczegóły (kolorystyka, rodzaj kwiatów i zielonych dodatków, faktura innych dodatków). Wybieramy najlepszy materiał florystyczny. Znane jesteśmy z wyczucia w doborze detali. Korzystając z naszych usług, Klienci zyskują pewność, że wybrali najwyższą jakość usługi: do ich rąk trafiają kwiaty świeże, pachnące, trwałe.

W naszej kwiaciarni powstają wiązanki ślubne tak wyjątkowe jak nasi Klienci. Jedna z nich może być Twoja – zapraszamy.

Zapoznaj się z naszą ofertą kwiatów i zamów On-line.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
PRZEJDŹ DO SKLEPU