Pudełka/poduszki kwiatowe na obrączki

Strona główna/Kwiaty na ślub/Pudełka/poduszki kwiatowe na obrączki
Pudełka/poduszki kwiatowe na obrączki 2018-01-01T15:35:51+00:00

Poduszki i pudełka na obrączki to akcesoria ślubne, które poza znaczeniem estetycznym, mają także pełnić określoną funkcję. W naszej ofercie znajdziesz takie, które staną się urokliwym dodatkiem, prezentującym obrączki w wyjątkowo efektowny sposób.

Klasyczne poduszki na obrączki

Warto zadbać o nietuzinkowe tło, na których prezentować się będą ślubne obrączki, ponieważ z pewnością pojawią się one na fotografiach i filmach.

Stylowa poduszeczka z obrączkami będzie także skupiać wzrok wtedy, kiedy do ołtarza będą ją niosły dzieci – mała druhna i drużba.

Przygotowując poduszki na obrączki na białostockie śluby, dbamy o to, by były:

  • dopasowane kolorystycznie,
  • funkcjonalne – ma to szczególne znaczenie wtedy, kiedy powierzamy je w ręce dzieci,
  • estetycznie ozdobione.

Na ogół nasi Klienci sięgają po poduszeczki pod obrączki z kwiatów. Są one zrobione z żywych kwiatów uformowanych w różne kształty – serca, koła, a także te imitujące wygląd tradycyjnych poduszeczek. Zyskują one uznanie Par, które cenią oryginalne rozwiązania i którym zależy na dużych efektach wizualnych.

Niekonwencjonalne pudełka na obrączki

Alternatywą dla wykorzystywanych od dawna poduszeczek, są różnego typu pudełka, skrzyneczki, szkatułki na obrączki ślubne. Swoją estetyką nawiązują one do motywów przewodnich i typowej stylistyki ślubnej. Mogą być wykonane z drewna lub innych materiałów. Z całą pewnością będą schronieniem dla obrączek – pudełeczka są na ogół nieduże, w związku z czym łatwo je transportować i przechowywać. Zamykane wieczko sprawia, że trudno byłoby zagubić przechowywaną w nich biżuterię.

Akcesoria ślubne we florystycznej oprawie

Niezależnie od tego, czy wybierzesz poduszeczkę czy pudełeczko na obrączki, zadbamy o to, by zapewniły one obrączkom niebanalną prezentację. Jesteśmy przekonane, że przysłużą się temu florystyczne elementy – kwiaty i ozdobna zieleń, które stworzą razem miłą oku (i obiektywowi!) kompozycję. Podpowiemy w naszej kwiaciarni Girlanda, jakie materiały florystyczne zaprezentują się najbardziej okazale, zaproponujemy pomysły wpisujące się w stylistykę pozostałych dekoracji ślubnych.

Zapoznaj się z naszą ofertą kwiatów i zamów On-line.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
PRZEJDŹ DO SKLEPU