Pudełka/poduszki kwiatowe na obrączki

Strona główna/Kwiaty na ślub/Pudełka/poduszki kwiatowe na obrączki
Pudełka/poduszki kwiatowe na obrączki 2020-10-19T12:48:28+00:00

Poduszki i pudełka na obrączki to akcesoria ślubne, które poza znaczeniem estetycznym, mają także pełnić określoną funkcję. W naszej ofercie znajdziesz takie, które staną się urokliwym dodatkiem, prezentującym obrączki w wyjątkowo efektowny sposób.

pudełka kwiatowe na obrączkiKlasyczne poduszki na obrączki

Warto zadbać o nietuzinkowe tło, na których prezentować się będą ślubne obrączki, ponieważ z pewnością pojawią się one na fotografiach i filmach.

Stylowa poduszeczka z obrączkami będzie także skupiać wzrok wtedy, kiedy do ołtarza będą ją niosły dzieci – mała druhna i drużba.

Przygotowując poduszki na obrączki na białostockie śluby, dbamy o to, by były:

  • dopasowane kolorystycznie,
  • funkcjonalne – ma to szczególne znaczenie wtedy, kiedy powierzamy je w ręce dzieci,
  • estetycznie ozdobione.

Na ogół nasi Klienci sięgają po poduszeczki pod obrączki z kwiatów. Są one zrobione z żywych kwiatów uformowanych w różne kształty – serca, koła, a także te imitujące wygląd tradycyjnych poduszeczek. Zyskują one uznanie Par, które cenią oryginalne rozwiązania i którym zależy na dużych efektach wizualnych.

Niekonwencjonalne pudełka na obrączki

Alternatywą dla wykorzystywanych od dawna poduszeczek, są różnego typu pudełka kwiatowe, skrzyneczki i szkatułki na obrączki. Swoją estetyką nawiązują one do motywów przewodnich i typowej stylistyki ślubnej. Mogą być wykonane z drewna lub innych materiałów. Z całą pewnością będą schronieniem dla obrączek – pudełeczka są na ogół nieduże, w związku z czym łatwo je transportować i przechowywać. Zamykane wieczko sprawia, że trudno byłoby zagubić przechowywaną w nich biżuterię.

Akcesoria ślubne we florystycznej oprawie

Niezależnie od tego, czy wybierzesz poduszeczkę, czy pudełeczko kwiatowe na obrączki, zadbamy o to, by zapewniły one obrączkom niebanalną prezentację. Jesteśmy przekonane, że przysłużą się temu florystyczne elementy – kwiaty i ozdobna zieleń, które stworzą razem miłą oku (i obiektywowi!) kompozycję. W białostockiej kwiaciarni Girlanda, jakie materiały florystyczne zaprezentują się najbardziej okazale, zaproponujemy pomysły wpisujące się w stylistykę pozostałych dekoracji ślubnych.

Zapoznaj się z naszą ofertą kwiatów i zamów On-line.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
PRZEJDŹ DO SKLEPU