Kwiaciarnia internetowa

Strona główna/Kwiaciarnia internetowa
Kwiaciarnia internetowa 2018-02-21T10:14:45+00:00

Zwyczaj okazjonalnego wręczania kwiatów jest ponadczasowy. Odpowiednio dobrane kompozycje florystyczne są uroczym podarkiem w sytuacjach prywatnych i zawodowych. To właśnie specjalność naszej kwiaciarni, w której zamówienia realizujemy stacjonarnie oraz online.

Nasza kwiaciarnia to miejsce z duszą

Białostoczanie, którzy odwiedzają naszą kwiaciarnię, wiedzą, że kwiaty to nasza pasja. Kompozycje, które z nich wykonujemy, towarzyszą naszym Klientom w ważnych dla nich chwilach. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by maksymalnie dopasować je do ich oczekiwań.

Wybieramy świeże, zdrowe kwiaty, dobieramy do nich ponadczasową zieleń, stylowy materiał florystyczny, modne dodatki, stawiamy na precyzję wykonania. Śledzimy trendy florystyczne, by obok tradycyjnych kompozycji kwiatowych oferować te oryginalne i awangardowe.

Co możemy dla Ciebie zrobić w naszej kwiaciarni internetowej

Nasza oferta obejmuje:

  • kwiatową oprawę ślubu i wesela: bukiet ślubny Panny Młodej, bukiety lub korsarze dla Druhen, butonierki dla Panów, wianki, wiązanki ślubne, które goście wręczają Młodej Parze, kwiatowe przypinki dla Rodziców, pudełka/poduszki kwiatowe na obrączki, dekoracje sal weselnych, świątyń, ślubów plenerowych i dekoracja auta na ślub;
  • florystyczną oprawę eventów, imprez okolicznościowych rodzinnych i oficjalnych;
  • indywidualnie przygotowane kompozycje dla bliskich: kwiaty na Dzień Babci i Dziadka, kwiaty na Walentynki, Dzień Kobiet oraz na wiele innych – ważnych dla naszych Klientów okazji;
  • bukiety okolicznościowe, flowerboxy, kosze kwiatowe;
  • kwiaty na ostatnie pożegnanie: wieńce, florety, wiązanki pogrzebowe;
  • kwiaty na chrzest i uroczystość I Komunii Świętej;
  • oprawę florystyczna sesji stylizowanych.

Wielu naszych Klientów poszukuje stylowych ozdób – nie tylko kwiatowych. Dlatego przygotowana przez nas oferta obejmuje także stroiki i dekoracje świąteczne – bożonarodzeniowe i wielkanocne.

Cenimy Twój czas – postaw na naszą białostocką kwiaciarnię online

Wychodzimy naprzeciw dzisiejszym trendom konsumenckim, dlatego funkcjonujemy także jako kwiaciarnia internetowa. Z naszej oferty skorzystać więc można w dowolnej chwili, z dowolnego miejsca – nie tylko w Białymstoku. Wybrana przez Ciebie przez internet wiązanka kwiatowa zostanie przygotowana, starannie zapakowana i dostarczona pod wskazany adres.

Kwiaty z dostawą na wskazane miejsce

Kwiaty oraz pozostałe produkty z naszej oferty zamówione online trafiają wprost do rąk swoich odbiorców. Dostawa kwiatów jest u nas usługą logistycznie przemyślaną i zaplanowaną, dzięki czemu masz pewność, że zamówione kwiaty docierają zawsze w nienagannym stanie, we właściwym dniu i o odpowiedniej porze.

Zapraszamy do odwiedzin w kwiaciarni oraz do zapoznania się z galerią na naszej stronie internetowej wszystkich, którzy tak jak my cenią naturalne piękno kwiatowych kompozycji.

Zapoznaj się z naszą ofertą kwiatów i zamów On-line.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
PRZEJDŹ DO SKLEPU