Współpraca

Strona główna/Współpraca
Współpraca 2017-08-09T10:41:09+00:00

Dziś w wielu sytuacjach trudno obejść się bez kwiatowych dekoracji. Doskonale uzupełniają przestrzeń, nadają jej charakteru i stanowią świetne tło w różnych okolicznościach.

Współpraca z kwiaciarnią Girlanda

Mamy charakterystyczne wyczucie stylu. Często krótki zarys współpracy wystarczy, byśmy mogły stwierdzić, czy odnajdziemy się w przedstawionej koncepcji czy nie. Jeżeli tak, przygotowujemy florystyczną oprawę spójną ze stylistyką całego projektu, służymy radą i merytorycznymi informacjami dotyczącymi kwiatów i sposobów postępowania z nimi w sposób, który maksymalnie uwydatni ich piękno.

Od lat z naszej oferty współpracy korzystają:

  • fotografowie i fotograficy – w sesjach ślubnych, tematycznych, stylizowanych, a także przy okazji zleceń dotyczących fotografii produktowej,
  • fryzjerzy – często kwiaty są niejako dopełnieniem całej fryzury,
  • makijażyści– dla nich przygotowane przez nas kwiaty stają się zwykle elementami nadającymi określonej stylistyki w przestrzeni,
  • firmy organizujące eventy – z myślą o organizacji imprez przygotowujemy stosowne do okazji dekoracje przestrzeni i charakterystycznych jej punktów
  • organizatorzy pokazów i sesji zdjęciowych – przy takich zleceniach liczy się oryginalność i elastyczne podejście.

Jesteśmy otwarte na różne formy współpracy. Przygotowujemy tradycyjne i awangardowe formy florystyczne. Realizujemy projekty zleceniodawców, ale także autorskie pomysły.

Duet z białostockiej kwiaciarni

Doświadczenie w branży florystycznej oraz szerokie horyzonty, które otwierają przez nami szkolenia i nieustanne śledzenie trendów, sprawiają, że jesteśmy odpowiedzialnymi partnerami biznesowymi.

Do zleceń podchodzimy profesjonalnie: ustalamy plan działania, zakres naszych kompetencji, podpisujemy umowę. Oprawę kwiatową przygotowujemy zgodnie z indywidualnymi ustaleniami. Poznajemy charakter wydarzenia, jego stylistykę, przewodnie motywy i dobieramy do nich stosowny materiał florystyczny. Z tych względów kompozycje, które powstają w kwiaciarni Girlanda są niepowtarzalne.

Zapraszamy do współpracy – razem stworzymy wyjątkowe, zapadające w pamięć projekty

Zapoznaj się z naszą ofertą kwiatów i zamów On-line.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
PRZEJDŹ DO SKLEPU