Dzień Matki

Strona główna/Okazje/Dzień Matki
Dzień Matki 2018-05-21T22:09:16+00:00

Jest w roku taki dzień, kiedy kwiaty wybieramy ze szczególną atencją, ponieważ mają trafić do jedynej na świecie osoby – do Matki.

Wyjątkowe kwiaty dla wyjątkowej kobiety

Z doświadczenia wiemy, że nic nie cieszy Mam tak, jak odwiedziny z kwiatami. Szczególnie wtedy, kiedy dostają ulubione kwiaty, dlatego – zanim przygotujemy bukiet z okazji Dnia Matki – podpytujemy naszych Klientów o ich preferencje, czyli ulubione gatunki, kolory, rodzaje kompozycji

Najlepiej wiesz, jakie kwiaty spodobają się Twojej Mamie

Nasze propozycje, które można zobaczyć w galerii na stronie internetowej, są na tyle różnorodne, że znajdą się tam kompozycje dla miłośniczek klasyki, jak i te dla fanek bardziej awangardowych pomysłów.

Białostoczanie chętnie wybierają dla swoich Rodzicielek:

  • kwiaty cięte w wiązankach, bukietach – te wykonane z jednego rodzaju kwiatów lub mieszane,
  • imponujące kosze kwiatowe – do ustawienia na komodzie lub podłodze,
  • modne flowerboxy,
  • kwiaty doniczkowe.

Wszystkie nasze kompozycje możemy personalizować, czyli przygotować tak, by trafiły w upodobania obdarowanej. Realizujemy także pomysły naszych Klientów – jeśli zależy ci na tym, by do Twojej Mamy trafiła florystyczna kompozycja zaprojektowana przez Ciebie – służymy radą i pomocnymi dłońmi.

W Dniu Matki kwiaty powiedzą więcej niż słowa

Bywa i tak, że zawodowe obowiązki nie pozwalają nam na to, by osobiście wręczyć naszym Mamom podarek w dniu ich święta. W takich wypadkach doskonale sprawdza się nasza oferta kwiatów na dowóz. Zamawiasz kwiaty online, podajesz adres, pod który przesyłka ma zostać dostarczona, a w Dniu Matki Twoja Mama odbiera przesyłkę kwiatową. Gwarantujemy, że kwiaty docierają do Adresatki w nienagannym stanie, dokładnie w dniu, w którym powinny do niej trafić. Nie mamy wątpliwości, że w tym właśnie momencie na jej twarzy zagości niepowtarzalny uśmiech.

Świat kwiatów jest niezwykle bogaty, a za ich pomocą można wyrazić więcej niż przy użyciu tysiąca słów. Warto wziąć pod uwagę tę możliwość. Korzystając z pośrednictwa naszej kwiaciarni, masz pewność, że to wyznanie uczuć, zapisane w kwiatach, długo gościć będzie w pamięci Twojej Mamy.

Zapraszamy do składania zamówień, które – co wiemy z relacji naszych Klientów – zawsze wywołają uśmiechy na twarzach Mam.

Zapoznaj się z naszą ofertą kwiatów i zamów On-line.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
PRZEJDŹ DO SKLEPU