Śluby plenerowe

Śluby plenerowe 2019-09-23T22:22:09+00:00

Odkąd zmieniły się przepisy i łatwiej uzyskać zgodę na ślub poza urzędem stanu cywilnego, śluby w plenerze przeżywają prawdziwy renesans. Z radością przygotowujemy scenerię dla tego typu ceremonii.

Ślub w plenerze to florystyczne wyzwanie

Projektując florystyczną oprawę plenerowego ślubu, zwracamy uwagę na to, by uwzględnić specyfikę otoczenia i wykorzystać charakterystyczne punktu przestrzeni – rodzaj i ukształtowanie podłoża, drzewa i krzewy wokół.

Ponadto:

  • przygotowujemy florystyczne dekoracje świątyń: ołtarza lub innych miejsce składania przysięgi, klęczników, krzeseł, stołu Państwa Młodych i stołów Gości,
  • ozdabiamy kwiatami namiot, altanę lub pergolę, pod którymi będą stać Państwo Młodzi,
  • ustawiamy kompozycje kwiatowe wzdłuż alejki prowadzącej do miejsca zaślubin,
  • dekorujemy schody, balustrady, tarasy

Aranżujemy miejsca wyjątkowe, które zapadają w pamięć i wzbudzają pozytywne emocje, a ponadto idealnie prezentują się na fotografiach.

Wiemy, jak troszczyć się o kwiaty w plenerach

Z doświadczenia wiemy, że oprawa florystyczna pleneru weselnego musi być nie tylko estetyczna, ale też trwała, powinna bez uszczerbku na swoim wyglądzie sprostać polskiej aurze, która bywa kapryśna, oraz wyzwaniom całonocnej zabawy. Jako florystyki wiemy, jak sprawić, by kwiaty – nawet w gorące dni – wyglądały świeżo podczas ceremonii i wesela.

Jak przygotujemy plener na Twój ślub

Nasze usługi florystyczne są spersonalizowane. Na początku poznajemy charaktery i upodobania Państwa Młodych, dopytujemy o ich oczekiwania i motywy przewodnie. Już po pierwszej rozmowie przygotowujemy wstępne propozycje. Zlecenie uważamy za przyjęte do realizacji po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki (50% ustalonego budżetu). Wcześniejsze konsultacje nie są dla stron wiążące, a przedstawienie w ich czasie propozycje są własnością kwiaciarni.

Bajkowe śluby plenerowe w okolicach Białegostoku

Z przyjemnością dbamy o to, by plener ślubny odzwierciedlał scenerię, którą wymarzyli sobie Państwo Młodzi. Przygotujemy dla Ciebie przestrzeń, w której przeżyjesz niezapomniane chwile. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kwiaciarni Girlanda oraz do kontaktu.

Zapraszamy do naszej pracowni florystycznej –przygotujemy coś odpowiedniego dla Ciebie.

Zapoznaj się z naszą ofertą kwiatów i zamów On-line.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
PRZEJDŹ DO SKLEPU