Chrzest

Chrzest 2018-02-22T14:36:29+00:00

Dzień Chrztu należy do okazji uroczyście celebrowanych w białostockich rodzinach. Dzięki ofercie kwiaciarni Girlanda, wydarzeniu temu towarzyszy stylowa oprawa florystyczna, czyniąc je niezapomnianym przeżyciem dla Rodziców i Gości, a także tworząc przepiękne tło na fotografiach, które staną się pamiątką dla chrzczonego Dziecka.

Urocze wianki na chrzest

Na główkach małych białostoczanek trzymanych do chrztu coraz częściej widujemy delikatne wianuszki. Do ich przygotowania wykorzystujemy najczęściej niewielkie białe kwiaty, ponieważ kolor ten symbolizuje niewinność dziecka. Ciekawą alternatywną kolorystyczną są także wianki z kwiatkami o płatkach w pastelowych barwach. Takie ozdoby zawsze odbieramy do rozmiaru głowy dziecka, by nie były nieprzyjemne w noszeniu, nie podrażniały skóry i uszu. Zwracamy uwagę na to, by były miłe w dotyku i nie powodowały dyskomfortu, kiedy dziecko leży.

Mama dziecka lub matka chrzestna, która zamawia u nas taki wianek, może liczyć na to, że podpowiemy, jak wzór będzie najlepiej pasował do ubranka wybranego na dzień Chrztu.

Przyjęcie z okazji chrztu w kwiatowej oprawie

Kwiaty są wdzięcznymi dekoracjami, które łatwo dostosować do pory roku, w której odbywa się chrzest. Na tę okoliczność przygotowujemy:

  • dekoracje sal – wybieramy bezpretensjonalne żywe kwiaty, które umieszczamy w takich miejsca, w których będą widoczne, ale nie będą przeszkadzały Gościom w przemieszczaniu się, a obsłudze przyjęcia w pełnieniu obowiązków;
  • dekoracje stołów – przygotowując kompozycje na stoły, zwracamy uwagę na to, by były nie tylko estetyczne, ale też funkcjonalne – muszą dać się łatwo przenosić, przesuwać, nie mogą być zbyt duże, by nie odbierały Gościom komfortu.

Kompleksowa oferta dekoracji florystycznych na Chrzest

Do powierzonych nam zleceń podchodzimy całościowo – zapoznajemy się w topografią sali, rozmieszczeniem stołów, sposobem usadzenia gości, a także z upodobaniami Klientów.

Z naszych propozycji chętnie korzystają:

  • osoby prywatne organizujące przyjęcie z okazji Chrztu we własnym zakresie,
  • restauracje, hotele obsługujące tego typu rodzinne wydarzenia.

Proponujemy własne rozwiązania florystyczne, ale też realizujemy pomysły naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów realizacji.

Zapraszamy do składania zamówień, które – co wiemy z relacji naszych Klientów – zawsze wywołają uśmiechy rodziców oraz zapraszanych gości.

Zapoznaj się z naszą ofertą kwiatów i zamów On-line.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
PRZEJDŹ DO SKLEPU