Wianki ślubne/fascynatory

Strona główna/Kwiaty na ślub/Wianki ślubne/fascynatory
Wianki ślubne/fascynatory 2020-10-28T14:58:16+00:00

Nie wszystkie białostoczanki chcą w dniu ślubu założyć welon czy klasyczną tiarę. Do tych, które poszukują innych elementów ślubnego stroju, skierowana jest nasza oferta wianków ślubnych i fascynatorów.

wianki ślubne

Wianek ślubny jako kwiatowa korona na głowie Panny Młodej

Wykonujemy je praktycznie z dowolnych gatunków kwiatów – trzeba mieć jednak świadomość, że różne gatunki kwiatów mają różną trwałość. Są świetną alternatywą dla ślubnych diademów i welonów. Wpisującą się w różnorodne stylistyki sukien ślubnych. Przygotowując wianki ślubne dla naszych Klientek w Białymstoku, zwracamy uwagę na urodę Panny Młodej, suknię, fryzurę i makijaż, a także stylistykę całego wesela.

Fascynator dla miłośniczek awangardy

Fascynatory obecnie powracają w zmienionej nieco formie – jako subtelne, oryginalne nakrycia głowy, które często przesłaniają część twarzy.

Przygotowując fascynatory na białostockie śluby, zwracamy uwagę na sposób ich mocowania i kolorystykę, która najlepiej będzie pasowała do Panny Młodej.

Ozdoby tego typu mocuje się z boku, po prawej lub lewej stronie, nad linią brwi. Jeśli ich elementem jest woalka, powinna się ona kończyć nieco pod okiem.

Fascynatory mają w zasadzie dowolne rozmiary i finezyjne kształty, przez co łatwo dopasowują się do rodzaju kreacji.

Z ozdobami z Girlandy zawsze wyglądasz szykowniewianek ślubny

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w dniu ślubu Panny Młode chcą wyglądać i czuć się wyjątkowo. Z radością dokładamy wszelkich starań, by wianki ślubne i fascynatory, które dla nich przygotowujemy, sprawiały, że będą wyglądały zjawiskowo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią oraz do kontaktu z kwiaciarnią Girlanda w celu omówienia szczegółów.

Zapraszamy do naszej pracowni florystycznej –przygotujemy coś odpowiedniego dla Ciebie.

Zapoznaj się z naszą ofertą kwiatów i zamów On-line.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
PRZEJDŹ DO SKLEPU