Kwiaty na walentynki

Strona główna/Okazje/Kwiaty na walentynki
Kwiaty na walentynki 2020-10-19T12:19:36+00:00

Walentynki od zawsze kojarzą się z kwiatowymi upominkami. Zobacz, jakie propozycje przygotowałyśmy dla zakochanych.

Walentynkowe zwyczaje w kwiaciarni

14 lutego, w dniu imienin św. Walentego, na całym świecie obchodzimy święto zakochanych, nazywane Walentynkami. Związane z nim tradycje wręczania podarków sięgają XVI wieku. W Polsce zyskało ono popularność w latach 90. XX wieku.

Dziś do najpopularniejszych w naszej kwiaciarni upominków należą:

Kompozycje kwiatowe na Walentynki odznaczają się nieprzeciętną zmysłowością. Przygotowujemy je z myślą o tym, że mają wyrażać miłość, czułość, sympatię. Dbamy o to, by przekaz uczuciowy był czytelny.

Propozycje kwiatów dla zakochanych

Białostoczanie dla swoich ukochanych chętnie wybierają:

  • Róże – klasyczny wybór,
  • Tulipany – te w odcieniach czerwieni, podobnie jak róże w takich kolorach, oznaczają miłość,
  • Kompozycje mieszane w kolorach miłości – symboliczne znacznie mają kwiaty i kolory. Bukiety komponowane z różnych gatunków są niekonwencjonalne, a przez zachowanie kolorystyki kojarzonej z Walentynkami (czerwienie, róże) przywołują pozytywne emocje.

kwiaty na walentynki

Przygotowałyśmy ofertę standardową, z którą zapoznać się można na naszej stronie, ale przewidujemy także możliwość indywidualizowania zamówień tak, by najlepiej odzwierciedlały uczucia między zakochanymi. Możesz więc wybrać kolor, gatunek kwiatów, a także kształt kompozycji.

Przyjdź i wybierz lub zamów online kwiaty na Walentynki

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno w dzisiejszym zabieganym świecie znaleźć czas na celebrowanie uczuć. Zadbałyśmy więc o to, byś nie musiał szukać go jeszcze na zakup kwiatów na walentynki w Białymstoku. W naszej kwiaciarni, poza tradycyjnymi zamówieniami, realizujemy także te składane przez internet za pośrednictwem sklepu (o każdej porze). Znane jesteśmy z tego, że zlecenia realizujemy skrupulatnie, z należytą starannością.

Zachęcamy, by zamówienia składać z wyprzedzeniem, co daje nam czas na ustalenie szczegółów (co jest bardzo istotne w przypadku personalizowanych zleceń), ale zaznaczamy także, że w miarę możliwości staramy się pomóc w awaryjnych sytuacjach. Zapraszamy do kontaktu.

W Walentynki nasze kwiaty pozwolą Ci pokazać, co czujesz – wybierz bukiet, który chcesz wręczyć wyjątkowej, ukochanej osobie. Przygotujemy go z najwyższą starannością.

Zapoznaj się z naszą ofertą kwiatów i zamów On-line.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
PRZEJDŹ DO SKLEPU