Kwiaty dla rodziców

Strona główna/Kwiaty na ślub/Kwiaty dla rodziców
Kwiaty dla rodziców 2018-01-01T15:33:50+00:00

W czasie wesela oczy wszystkich zaproszonych zwrócone są na Parę Młodą. Jednak poza Nowożeńcami w sali weselnej są też inne ważne osoby – są to przede wszystkim Rodzice Państwa Młodych. Dzięki naszej ofercie z pewnością poczują się oni docenieni i wyróżnieni.

Wyróżnij Rodziców wśród weselnych Gości

Rodzice Państwa Młodych są chyba najważniejszymi – po Młodej Parze – osobami w czasie uroczystości ślubnych i weselnych. Dzień, w którym ich pociechy stają na ślubnym kobiercu, jest dla nich wzruszający i wyczekany. Oni również się do niego na swój sposób przygotowują. Warto więc wyeksponować ich osoby. Służą temu – podobnie jak w przypadku Pary Młodej – dedykowane kompozycje kwiatowe.

Ślubne bransoletki dla Mam Państwa Młodych

W dniu ślubu Mamy Państwa Młodych pełnią wiele funkcji organizacyjnych – to one poprawiają córkom suknie i welony, dbają o przebieg tradycyjnych punktów ceremonii: błogosławieństwa w domu, przywitania w sali weselnej. Kwiaty, które im towarzyszą, muszą więc być poręczne, ale nie mogą przez to stracić uroku. Dzięki florystycznemu doświadczeniu wiemy, jaki przygotować takie ozdoby. Nie będą one im przeszkadzać w wykonywaniu swoich czynności. Mamy białostockich Nowożeńców szczególnie chętnie wybierają efektowne korsarze, czyli bransoletki z żywych kwiatów.

Butonierki dla Ojców Nowożeńców

Strój Panów również możemy urozmaicić kwiatowymi dodatkami. Na ogół butonierki kwiatowe, które przypinane są Panu Młodemu i Świadkowi, są wytwornymi miniaturami bukietu Panny Młodej. Kiedy przygotowujemy butonierki dla Ojców Młodej Pary, zwracamy uwagę, by były nieco mniejsze, ale równie reprezentacyjne.

Stawiamy na jednorodne kompozycje kwiatowe

Bransoletki i butonierki dla Rodziców swoją stylistyką zwykle nawiązują do bukietu Panny Młodej oraz przewodniej kolorystyki. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by znalazły się w nich akcenty pasujące do strojów, czy upodobań Mam i Ojców. Kompetentnie podpowiemy, jakie urozmaicenia możemy wprowadzić, by całość prezentowała się elegancko i stosownie.

Zapoznaj się z naszą ofertą kwiatów i zamów On-line.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
PRZEJDŹ DO SKLEPU