I Komunia Święta

Strona główna/Okazje/I Komunia Święta
I Komunia Święta 2017-08-16T09:06:03+00:00

Dzień Pierwszej Komunii Świętej to dla wielu rodzin szczególna okazja, wymagająca uroczystej oprawy.

Wianki pierwszokomunijne

Wianki, które zdobią główki dziewczynek idących do Pierwszej Komunii Świętej są wyjątkowymi ozdobami. Te z żywych kwiatów, które powstają w naszej pracowni florystycznej, są coraz popularniejsze. Przygotowując je dla naszych Małych Klientek dbamy o to, by dopasować je do komunijnego stroju i fryzury.

Wianek powinien być subtelny, delikatny i nieprzytłaczający urody, ale także stosowny do wieku. Tylko wtedy całość będzie wyglądała spójnie, delikatnie, niewinnie i dziewczęco, jak przystało na charakter uroczystości jaką jest Pierwsza Komunia Święta.

Bransoletki dla dziewczynek przystępujących do Pierwszej Komunii

Innym elementem komunijnej stylizacji, który cieszy się uznaniem w Białymstoku, są kwiatowe bransoletki. Zakładają je dziewczynki idące do Komunii. Takie dodatki wytwornie prezentują się na zdjęciach, których w tym dniu nie może przecież zabraknąć.

Florystyczne dekoracje na stołach dla Gości komunijnych

Po oficjalnej ceremonii Pierwszej Komunii zaproszeni goście udają się na ogół na przyjęcie. Warto zadbać o to, by i miejsce świętowania było stosownie przybrane, co podkreśli wyjątkowość tego dnia. Kwiatowa oprawa sprawia, że aura niepowszedniości, z którą mamy do czynienia w kościołach, będzie towarzyszyła nam także poza ich murami.

Ileż radości sprawią kwiatowe kompozycje usytuowane na stolikach dla Gości! Dopasujemy je do wystroju sali, w której będzie się odbywało przyjęcie, a także do charakteru uroczystości. Wybieramy na ogół kwiaty sezonowe, które wnoszą do pomieszczeń wiosenny powie. Nie ma także przeszkód, byśmy wykorzystały ulubione kwiaty udającego się do Komunii Dziecka. Przychodząc do naszej kwiaciarni, masz pewność, że zaproponujemy autorskie rozwiązania. Z pewnością na długo zapadną one w pamięci Gości. Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do współpracy – razem stworzymy wyjątkowe, zapadające w pamięć projekty

Zapoznaj się z naszą ofertą kwiatów i zamów On-line.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
PRZEJDŹ DO SKLEPU