Bukiety okolicznościowe

Strona główna/Kwiaciarnia internetowa/Bukiety okolicznościowe
Bukiety okolicznościowe 2020-10-19T11:01:28+00:00

W kwiaciarni znajdziesz tradycyjne i te bardziej nowoczesne wiązanki oraz bukiety okolicznościowe, dzięki którym uczcisz najważniejsze okazje w życiu swoim i ważnych dla Ciebie osób.

Emocje zaklęte w bukietach

Kwiaty zachwycają kolorem, zapachem, różnorodnością kształtów. Przede wszystkim jednak ich wręczenie wiąże się z wyrażaniem emocji, towarzyszących rozmaitym okolicznościom:

  • rodzinnym i przyjacielskim (urodziny, imieniny, rocznice, ale też narodziny dziecka, sukcesy zawodowe, pobyt w szpitalu, rekonwalescencja),
  • zawodowym (urodziny, imieniny współpracowników, awanse, promocje).

Kwiatowe bukiety często zastępują słowa, których brakuje, kiedy mowa o uczuciach oznaczających wdzięczność, sympatię, miłość. Są też niezastąpione w chwilach składania gratulacji. Warto też podkreślić, że coraz częściej nowoczesne wiązanki kupowane są bez okazji – po to, by roztaczały swój czar z domowych wazonów.

Pomożemy Ci spersonalizować bukiet, który wręczysz

Dbamy o to, by do naszych bukietów trafiały tylko świeże kwiaty, które swoim pięknem będą jak najdłużej cieszyły obdarowaną osobę. Wybieramy dorodną zieleń, która stanie się ciekawym tłem dla kolorowych płatków.

Staramy się w czasie rozmowy z Klientem dowiedzieć się czegoś o osobie, do której trafi bukiet okolicznościowy z naszej białostockiej kwiaciarni. W ten sposób możemy zindywidualizować kompozycję – kolorem, rodzajem kwiatów, stylistyką i formą całej kompozycji, by poruszyć najgłębsze uczucia obdarowanej osoby.

Kwiatowe radości na wyciągnięcie ręki

Bukiety okolicznościowe można u nas:

  • zakupić osobiście w naszej kwiaciarni w Galerii Antoniuk w Białymstoku,
  • zamówić przez Internet: z opcją odbioru osobistego lub z wysyłką pod wskazany adres – wtedy wszystkie niezbędne dane podjesz w formularzu dostępnym na stronie naszego sklepu online. Zależnie od okoliczności, bukiety dostarczamy do: domów i mieszkań prywatnych, firm, instytucji, restauracji, sal weselnych.

Możesz wybrać którąś z naszych propozycji lub poprosić o przygotowanie kompozycji zgodnie z Twoim pomysłem. Podpowiemy, co zrobić, by bukiet prezentował się możliwie najefektowniej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kwiaciarni Girlanda – znajdziesz w niej bukiety na wszystkie okazje.

Zapoznaj się z naszą ofertą kwiatów i zamów On-line.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
PRZEJDŹ DO SKLEPU