Kwiaty na Dzień Kobiet

Strona główna/Okazje/Kwiaty na Dzień Kobiet
Kwiaty na Dzień Kobiet 2018-02-26T12:54:55+00:00

Nawet Panie, które twierdzą, że nie lubią otrzymywać od mężczyzn kwiecistych prezentów, zazwyczaj jednak lubią je przyjmować. 8 marca to dzień, w którym mężczyźni przypominają kobietom, jak są ważne i wyjątkowe. Szacunek oraz podziw wyrażone pięknym bukietem na długo zostaną w pamięci obdarowanej przez Ciebie damy. Kwiaty na Dzień Kobiet to nieodłączny element obchodów tego święta.

Odrobina savoir vivre’u

Symboliczne znaczenie kwiatów, ich forma, kolor oraz sposób wręczenia dużo mówią o Twoich intencjach i uczuciach. W Dniu Kobiet adresatkami bukietów są nie tylko wybranki serca, ale też matki, siostry, babcie, córki, przyjaciółki i koleżanki. Każda kobieta ważna w naszym życiu powinna w tym dniu cieszyć się z otrzymanych kwiatów.

Różnica pomiędzy kwiatami z hipermarketu a tymi z dobrych kwiaciarni jest widoczna jak na dłoni. Kompozycje zamawiane u naszych florystek na ten dzień to indywidualne i wyróżniające się formy kwiatowe, które doceni każda obdarowana nimi Pani.

Jakie kwiaty na Dzień Kobiet wręczyć?

Bukiet tulipanów - kwiaty na Dzień KobietJeśli florystyka nie jest twoją mocną stroną i nie chcesz popełnić błędu, wybierając upominek, poproś nas o pomoc. Skomponujemy bukiet właściwy do okoliczności i Twoich uczuć.

Możesz też skorzystać z gotowych propozycji przygotowanych przez nas specjalnie na Dzień Kobiet.

Pojedyncze kwiaty, takie jak wyraziste róże, delikatne tulipany i klasyczne goździki to dobry pomysł na prezent dla znajomych i koleżanek.
Jednorodne bukiety to wspaniały sposób na wykorzystanie symboliki kwiatów i kolorów do wyrażenia swoich uczuć i emocji. Namiętność na przykład ma barwę głębokiej czerwieni.

Bukiety mieszane to świetny wybór na prezent dla kobiet, które są w Twoim życiu ważne. Wzbudzą radość w sercu matki, żony, babci. Możliwości kompozycyjne idą w parze z kreatywnością naszych florystek.

Flowerboxy to nowoczesna forma wyrazu, połączenie klasycznych kompozycji ze zmysłem praktycznym i estetyką użytkową. Idealne dla współczesnych kobiet, które idą z duchem czasu.

Kosze kwiatowe pomogą Ci wyrazić głębokie i szczere uczucia: miłość, wierność, oddanie. Obdarowana nimi kobieta będzie wiedzieć, że Twoje serce należy do niej.

Nie trać czasu, zamawiaj wygodnie w kwiaciarni Girlanda

Propozycje gotowych kompozycji kwiatów na Dzień Kobiet wygodnie sprawdzisz na naszej stronie internetowej w zakładce sklepu internetowego. Nie warto zwlekać – jeśli zamówisz wcześniej, masz możliwość personalizacji zamówienia, tak aby było wyjątkowe. My gwarantujemy Ci doskonały wybór i terminowość realizacji. Kwiaty można odebrać osobiście lub zlecić wysyłkę pod wybrany adres.

Dowiedz się więcej o tradycji wręczania kwiatów na Dzień Kobiet w naszym artykule: Kwiaty na Dzień Kobiet, czyli ponadczasowo i w nowoczesnym stylu.

Zapoznaj się z naszą ofertą kwiatów i zamów On-line.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
PRZEJDŹ DO SKLEPU