Dekoracja samochodu ślubnego

Strona główna/Kwiaty na ślub/Dekoracja samochodu ślubnego
Dekoracja samochodu ślubnego 2018-07-31T10:21:40+00:00

Samochód, którym Państwo Młodzi udają się na ślub, nie powinien wyglądać zwyczajnie, ponieważ odbywa się w nim wyjątkową, choć niekiedy krótką, podróż. Nasza oferta dekoracji samochodów na ślub pozwala takie auto przygotować w sposób indywidualny i funkcjonalny.

Na co zwracamy uwagę, przygotowując dekoracje auta na ślub

W dekorowaniu auta ślubnego liczy się efekt ostateczny, na który składa się kilka czynników. Zawsze dbamy o to, by poszczególne elementy ze sobą korespondowały. Oto, co bierzmy pod uwagę:

Rodzaj kwiatów – wybieramy wyłącznie żywe kwiaty. Po pierwsze dlatego, że komponują się z kwiatami z bukietu Panny Młodej, po drugie dlatego, że łączą się z pozostałą oprawą florystyczną, do której wybieramy także żywe kwiaty. Wbrew pozorom, po odpowiednim przygotowaniu, są one trwałe i zachowują świeży wygląd przez cały czas użytkowania udekorowanego auta. Nasi Klienci najczęściej decydują się na klasyczne goździki, delikatne kompozycje z kwiatów mieszanych, delikatne wianuszki lub girlandy z zieleni.

Kompozycja – białostoczanie chętnie wybierają dekoracje ślubnego samochodu w postaci:

  • pojedynczych elementów,
  • rozsianych w różnych miejscach pojedynczych elementów układających się razem w całość,
  • dyskretnych ozdób bocznych.

Inaczej dobieramy ozdoby, które znajdą się na dachu, inaczej te na maskę, a jeszcze inaczej te, które umieszczamy na lusterkach czy przy klamkach.

Montaż dekoracji na karoserii auta ślubnegodekoracja ślubnego auta jest tymczasowa, co oznacza, że po jej zdjęciu na karoserii nie może zostać żaden ślad. Dlatego wykorzystujemy bezpieczne przyssawki dopasowane do rozmiaru kompozycji.

Funkcjonalność – staramy się zrównoważyć względy estetyczne z użytkowymi tak, by dekoracje nie przeszkadzały w komfortowym wsiadaniu, wysiadaniu, prowadzeniu auta.

Jak udekorujemy Twoje ślubne auto

Dekorując auto Państwa Młodych, realizujemy ich własne pomysły lub przedstawiamy autorskie propozycje. Zapewniamy duże możliwości wyboru, spersonalizowane rozwiązania i doradztwo. Nie muszą się Państwo martwić o montaż – tę kwestię bierzemy na siebie. Auto w dniu ślubu podstawiane jest w ustalone miejsce, a zamocowanie dekoracji zajmuje nam ok. 15 minut.

Najlepiej omawiać z nami kwestie związane z tego typu zleceniami nie później niż dwa tygodnie przed uroczystością. To daje nam czas na ustalenie szczegółów bez pośpiechu, podpisanie umowy, gwarantującej odpowiedni standard usługi. Zlecenie należy uważać za przyjęte do realizacji po uiszczeniu zadatku ujętego w umowie. Wszelkie konsultacje do tego czasu mają charakter informacyjny, a zaprezentowane projekty pozostają własnością kwiaciarni i nie mogą być wykorzystywane bez naszej zgody.

Jeśli zależy Ci na florystyce na odpowiednim poziomie, nasze usługi są tym, czego potrzebujesz – zapraszamy do kontaktu, by omówić sposób ozdobienia auta, którym pojedziesz do ślubu.

Zapoznaj się z naszą ofertą kwiatów i zamów On-line.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
PRZEJDŹ DO SKLEPU