Wieńce pogrzebowe

Wieńce pogrzebowe 2020-10-28T15:20:29+00:00

Współczesny wieniec pogrzebowy jest odpowiednio stonowany oraz estetyczny, a jednocześnie ma niebanalny wygląd. Prawidłowo skomponowane kwiaty oraz dodatki sprawiają, że całość podkreśli charakter uroczystości pogrzebowych i pozwoli oddać cześć osobie zmarłej.

Ładny oraz solidny wieniec pogrzebowy – bogaty wybór

W naszej kwiaciarni kwestię tworzenia każdego wieńca pogrzebowego traktujemy indywidualnie. Z całej gamy proponowanych przez nas rozwiązań można wybrać między innymi ze względu na:

 • rodzaj kwiatów:wieniec na pogrzeb
  • wieniec z żywych kwiatów – mogą to być zarówno kwiaty różnych gatunków w jednej tonacji kolorystycznej, jak również kilka kolorów w jednym wieńcu,
  • wieniec ze sztucznych kwiatów – w tym przypadku także tworzymy kompozycje jedno- lub kilkukolorowe,
 • kształt kompozycji:
  • wieniec eliptyczny – najbardziej znana i popularna forma klasycznego wieńca;
  • wieniec rzymski – okrągły;
  • wieniec w kształcie serca – wykonywany zazwyczaj na podkładzie z igliwia świerkowego lub jodłowego.

Tworząc wieniec na pogrzeb, wybieramy stonowane dodatki w postaci eleganckich wstążek lub szarf, a także elementów zielonych. Dbamy o to, aby efekt ostateczny spełniał oczekiwania Klientów, a także był stosowny do okazji. Dla przykładu – wieniec pogrzebowy z anturium to klasyczny wybór naszych klientów, którzy wymagają odpowiedniej estetyki.

Wieniec z żywych kwiatów lub wieniec ze sztucznych kwiatów – zależnie od potrzeb

Za wieńcem pogrzebowym z żywych kwiatów przemawia przede wszystkim naturalny wygląd oraz charakterystyczny zapach poszczególnych gatunków kwiatów oraz igliwia. Nieco mniejsze koszty niesie ze sobą wybór wieńca ze sztucznych kwiatów, który pod względem estetyki niewiele ustępuje pierwowzorom, a jest znacznie trwalszy, odporniejszy na działanie czynników pogodowych, a także, co często jest czynnikiem decydującym, jest łatwiejszy w transporcie.

Wybierając zatem wieńce pogrzebowe w Białymstoku, można skorzystać z różnych opcji dostępnych w naszej kwiaciarni. Przygotowanie wieńców opieramy wyłącznie o kwiaty wysokiej jakości.

Gwarancja odpowiedniego przygotowania wieńca pogrzebowego z anturium i nie tylko

Tradycja składania na grobie wiązanek oraz wieńców sprawia, że wyrażenie żalu może przybrać określoną formę, a oprawa ceremonii pogrzebowej zostanie dopełniona każdym przyniesionym wieńcem pogrzebowym. W naszej kwiaciarni w Białymstoku tworzymy wieńce na pogrzeb z uwzględnieniem zasad sztuki florystycznej, co dodatkowo zwiększa jakość wykonanych kompozycji.

Zapoznaj się z naszą ofertą kwiatów i zamów On-line.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
PRZEJDŹ DO SKLEPU