Fenomen wpinania żywych kwiatów we włosy Panny Młodej

Strona główna/Bez kategorii/Fenomen wpinania żywych kwiatów we włosy Panny Młodej

Coraz większą popularnością cieszy się wpinanie kwiatów we włosy Panny Młodej, które zdecydowanie uatrakcyjniają ślubną fryzurę. Dowolność w doborze roślin jest tak duża, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie, aby w tym szczególnym dniu móc poczuć się wyjątkowo.

Żywe kwiaty we włosach Panny Młodej

Decydując się na żywe kwiaty we włosach podczas ślubu, nadamy swojej fryzurze wyjątkowego wykończenia. Rośliny, które urzekają nas swoją doskonałością, barwą, zapachem oraz budową, są znakomitym produktem, pozwalającym uzyskać tzw. “efekt wow”. Dodatkowo, żywe kwiaty jako element ozdobny włosów oraz kreacji ślubnych, są obecnie bardzo modne na światowych pokazach.

Korzystanie z naturalnego piękna roślin oraz mnogości gatunków, które mogą być wykorzystane zarówno jako motyw główny, jak również dodatek, sprawia, że możemy uzyskać wyjątkową ozdobę, która zwróci uwagę wszystkich Gości weselnych. Dodatkowo, decydując się w kwietnych ozdobach na najmodniejszy – wg Pantone – kolor roku 2018, czyli Ultra Violet, wzbogacimy swój look w elementy świadczące o naszym zaangażowaniu w tworzeniu ślubnej kompozycji.

Kwiaty we włosach panny młodej Białystok

fot. Anna Suchocka

Wianki, półwianki, fascynatory

W Girlandzie proponujemy wykonanie dekoracyjnych ozdób do włosów, które dodadzą blasku każdej Pannie Młodej. Zastosowanie żywych kwiatów nie tylko dodaje świeżości i wyjątkowości fryzurze, ale również sprawia, że prezentuje się ona bardzo elegancko.

Wśród najczęściej wybieranych modeli kwiatów we włosy Panny Młodej, wyróżniamy przede wszystkim:

Wianki we własach Białystok

fot. Inspiracja – fotografia ślubna

  • wianki – wielki powrót wianków sprawił, że coraz częściej decydujemy się na tego typu dekorację głowy. Nie tylko pasują do każdego kształtu twarzy, ale również mogą być wykonane w różnych wariantach: począwszy od delikatnych kwiatków po duże kompozycje.
  • półwianki – jeśli zdecydowałyśmy się na upięcie typu kok, półwianek będzie dobrym rozwiązaniem, aby połączyć dziewczęcy look z elegancką fryzurą.
  • fascynatory – pomimo skomplikowanej nazwy, fascynatory, czyli wszystkim doskonale znane toczki, są jednymi z najpopularniejszych dekoracji włosów, które skradły serce niejednej kobiecie.
  • grzebyki – ślubne upięcie bez użycia grzebyka ze świeżych kwiatów, jest dla wielu kobiet nie do pomyślenia. W Girlandzie, każda Panna Młoda znajdzie urzekający model, który będzie jedyny w swoim rodzaju.

To, jaką ozdobę włosów wybierzemy, powinno być zależne od naszej ślubnej fryzury. Warto więc wcześniej wykonać próbne upięcie, aby konsultacji z fryzjerem i z pomocą profesjonalnych florystów dobrać najlepszą opcję. Każdy wykorzystany element w wianku, półwiaku lub fascynatorze, powinien współgrać z bukietem Panny Młodej oraz jej Druhen. Uzyskany efekt spójności sprawi, że finalnie całość wydawać się będzie uporządkowana oraz dobrze przemyślana.

Coraz częściej decydujemy się na śluby tematyczne, np. retro, natural albo rustykalny. W dużej mierze jest to związane z naszym stylem codziennym oraz wyznawaną filozofią życiową. Decydując się na wpięcie odpowiednich kwiatów we włosy Panny Młodej, możemy podkreślić motyw przewodni całego wesela.

2018-07-06T11:31:22+00:00