Jak powiedzieć „Kocham” bez słów, czyli kwiaty najpiękniejszym wyrazem uczuć

Strona główna/Bez kategorii/Jak powiedzieć „Kocham” bez słów, czyli kwiaty najpiękniejszym wyrazem uczuć

14 lutego to w naszej kwiaciarni jeden z najbardziej intensywnych dni. Walentynki są doskonałą okazją do okazania i podkreślenia uczuć w nowych i długoletnich związkach, do wyrażenia miłości niezależnie od stażu. To również dzień, w którym warto zdobyć się na odwagę i powiedzieć o swoich uczuciach po raz pierwszy. Z pomocą kwiatów znacznie łatwiej będzie zrealizować każde wyzwanie.

Kwiaty na Walentynki – kwiaciarnia Girlanda w pełnej gotowości

O kwiatach na Walentynki przypominamy naszym Klientom zawsze nieco wcześniej, na przykład poprzez posty na Facebooku, a w samej kwiaciarni można już wtedy znaleźć walentynkowe dekoracje. Ma to znaczenie, ponieważ dowóz kwiatów może być zrealizowany dokładnie 14 lutego, jeżeli zamówienie zostało złożone i opłacone najpóźniej 48 godzin przed właściwym dniem.

  • W Walentynki nasz kurier dostarcza kwiaty przez cały dzień w Białymstoku oraz okolicach. Dajemy pewność, że bukiet lub inna kompozycja dotrą na czas.
  • Koszt usługi można pokryć osobiście w lokalu kwiaciarni lub uregulować płatność online, bez wychodzenia z domu.
  • Wszystkie pytania i wątpliwości należy zgłosić telefonicznie albo mailowo – staramy się niezwłocznie reagować na kontakt Klientów.

Podstawą sprawnego działania dostaw kwiatów jest efektywne funkcjonowanie samej kwiaciarni.

Pod kątem Walentynek:

  • odpowiednio wcześnie zamawiamy większe ilości kwiatów, aby dotarły do nas tuż przed Walentynkami piękne, świeże, dostatecznie rozwinięte,
  • wzmagamy proces tworzenia kompozycji kwiatowych, które są bardziej czasochłonne i wymagają dodatkowych prac florystycznych,
  • skrupulatnie sprawdzamy informacje o przelewach, aby żadne zamówienie nie pozostało bez odpowiedzi, a realizacja była zgodna z oczekiwaniami.

Walentynki to jedna z tych okazji, które wzbudzają wyłącznie pozytywne emocje. Nam również udziela się radosny nastrój, romantyczne kwiatowe kompozycje wyglądają wtedy pięknie jak zawsze, a jednak wyjątkowo.

Od wymownej róży po całe flowerboxy

Decyzja o zakupie kwiatów to pierwszy krok, a następny – wybór konkretnej opcji.

  1. Pojedyncze kwiaty. Gorące uczucia najlepiej wyrazi czerwona róża, natomiast sympatię, przyjaźń, czy przywiązanie podkreślą kwiaty w nieco mniej nasyconych barwach.
  2. Całe bukiety. Mogą to być kompozycje z jednego gatunku, lecz piękne są także bukiety mieszane. W tym przypadku kolorystyka także zależy od stopnia zażyłości.
  3. Flowerboxy. Pudełko pełne uczuć wyrażonych kwiatami to znany od kliku lat trend. Trwałość kwiatów w pudełku zapewnia specjalne wypełnienie florystyczne.
  4. Kosze kwiatowe. Tu także można zastosować kwiaty mieszane, lecz na pierwszym miejscu nieustannie utrzymują się czerwone róże (na przykład 50 lub 100 kwiatów).

Charakterystyczny motyw serca możemy umieścić w każdej konstrukcji. Na planie serca powstaje wtedy każdy większy bukiet, w tym kształcie jest również część oferowanych przez nas flowerboxów. Tak podkreślamy mowę walentynkowych kwiatów.

Z przyjemnością pomożemy w każdej sytuacji

W Dniu Zakochanych działamy nieco na zasadzie pogotowia walentynkowego, ponieważ dbamy, aby od rana do zamknięcia kwiaciarni mieć na stanie przynajmniej kilka gotowych bukietów i flowerboxów dla osób, które w ostatniej chwili chcą kupić kwiaty dla ukochanej osoby.

Gdy w natłoku obowiązków umyka fakt zbliżających się Walentynek, kwiaciarnia Girlanda będzie najlepszym rodzajem alarmu – z pewnością poinformujemy o zbliżającym się święcie zakochanych na Facebooku, przedstawiając ciekawy, romantyczny asortyment. Warto zatem polubić nasz fanpage.

Walentynkowe bukiety, wiązanki, kompozycje …

Każdy dzień jest dobry do podkreślenia więzi łączących dwoje ludzi, natomiast Walentynki stanowią dodatkową okazję, a często również motywację. Kwiaciarnia Girlanda w Białymstoku to miejsce, w którym uczucia nabierają nowego wyrazu poprzez piękno kwiatów i umiejętne ich łączenie w romantyczną całość.

Bukiet czerwonych róż na Walentynki

Bukiet czerwonych róż na Walentynki

Bukiet czerwonych róż

Bukiet czerwonych róż

Czerwone kwiaty w pudełku

Czerwone kwiaty w pudełku

Czerwony flowerbox w kształcie serca

Czerwony flowerbox w kształcie serca

Czerwony flowerbox z napisem Kocham Cię

Czerwony flowerbox z napisem Kocham Cię

Czerwony flowerbox

Czerwony flowerbox

Duży bukiet czerwonych róż

Duży bukiet czerwonych róż

Flowerbox w kształcie serca na zaręczyny

Flowerbox w kształcie serca na zaręczyny

Flowerbox z czerwonymi kwiatami

Flowerbox z czerwonymi kwiatami

Flowerbox z różami

Flowerbox z różami

Kosz białych róż

Kosz białych róż

Mały, walentynkowy bukiet kwiatów

Mały, walentynkowy bukiet kwiatów

Różowy, romantyczny flowerbox

Różowy, romantyczny flowerbox

Walentynkowy kosz czerwonych kwiatów

Walentynkowy kosz czerwonych kwiatów

2019-01-04T09:27:27+00:00