Klasyczne i modne kwiaty z okazji rocznicy ślubu

Strona główna/Bez kategorii/Klasyczne i modne kwiaty z okazji rocznicy ślubu

Każda rocznica ślubu jest wyjątkowym dniem, który uświadamia nas o potędze miłości oraz szczęśliwie spędzonych latach razem. Kwiaty, które zamierzamy wręczyć małżonce, powinny być wyjątkowe, dlatego w Girlandzie tworzymy bukiety, które wywołają uśmiech na twarzy każdej kobiety.

Kwiecista rocznica ślubu

Wręczanie kwiatów na rocznicę ślubu jest bardzo pięknym zwyczajem, który sprawia, że celebrowany dzień staje się wyjątkowy. Chcąc pokazać swoje uczucia oraz podziękować za wspólne lata, Panowie bardzo często poszukują takiej wiązanki, która zrobi wrażenie na ich małżonce.

Wyjątkowe wiązanki są wykonywane przez profesjonalistów, którzy chętnie wysłuchają naszych sugestii oraz podpowiedzą, jaka kompozycja najbardziej przypadnie do gustu małżonce. Warto więc wcześniej skontaktować się z kwiaciarnią, aby ustalić wszystkie szczegóły. Zamawiając bukiety na rocznicę ślubu, często dostosowujemy ilość kwiatów – w przypadku wyboru samych róż- do liczby lat spędzonych razem. Jest to niezwykle miły gest, ponieważ świadczy on o naszym zaangażowaniu i podkreśla czas, który razem spędziliśmy. Co więcej, w przypadku rocznic dopuszczalne jest tworzenie wiązanek z parzystej liczby róż, co w innych przypadkach raczej nie jest wskazane.

Jeśli wolimy bukiet mieszany, dobrze jest poznać preferencje małżonki, ponieważ otrzymanie wiązanki z ulubionymi roślinami, zawsze wiąże się z jeszcze większym zachwytem. Niemniej, piękno kwiatów sprawia, że dobrze wykonany bukiet na rocznicę ślubu, zawsze wygląda obłędnie i sprawia ogromną radość obdarowanej.

kwiaty na rocznicę ślubu

Kwiaty w bukietach na rocznicę ślubu

To, jakie kwiaty znajdą się w bukiecie z okazji rocznicy świętowanej w Białymstoku, zależy w dużej mierze od naszych preferencji, jednak – w przypadku problemów – zawsze możemy liczyć na pomoc ze strony florysty. Świadomość trendów oraz niebywałe wyczucie estetyczne pozwala im na skomponowanie wiązanki, która będzie wyróżniała się pod wieloma względami.

Do najpopularniejszych bukietów w ostatnich latach zaliczaliśmy:

  • luźne wiązanki – poszerzone na bokach, wydłużone oraz luźno skupione. Kojarzą się z lekkością i kontrolowaną chaotycznością;
  • obecność zieleni – zielone akcenty ciągle są w modzie, dlatego w najmodniejszych bukietach zaobserwować możemy dominację tego koloru;
  • pnącza – najlepsi floryści świata chętnie wykorzystują rośliny pnące do tworzenia swoich bukietów. Dzięki temu cała kompozycja ma luźną i przyjemną dla oka formę;
  • pastele – szczególnie modne w 2017 roku pastele, wciąż cieszą się ogromną popularnością szczególnie wśród młodych kobiet, które chętnie sięgają po taki rodzaj barw;

I chociaż trendy zmieniają się bardzo dynamicznie, pamiętajmy, że klasyka nigdy nie wyjdzie z mody. Jeśli nasza małżonka lubi róże, nic nie stoi na przeszkodzie, aby na rocznicę ślubu podarować jej właśnie taki bukiet. W tak szczególnym i pięknym dniu najważniejsze są nasze szczere uczucia.

2020-10-28T13:44:21+00:00