Kwiaty na Wieczorze Panieńskim

Strona główna/Bez kategorii/Kwiaty na Wieczorze Panieńskim

Niemal każda kobieta uwielbia kwiaty. Ich zapach, doskonałość oraz zniewalające piękno sprawia, że chcemy je mieć przy sobie nie tylko podczas ślubu, ale również na wieczorze panieńskim, który jest pożegnaniem dawnego stanu cywilnego w gronie najbliższych przyjaciółek.

Wianek dla przyszłej Panny Młodej

Tradycja noszenia wianków przez przyszłą Pannę Młodą sięga czasów panowania Mieszka I. I choć kiedyś miał on zupełnie inne znaczenie, dziś jest wyjątkową ozdobą, która idealnie podkreśla styl boho oraz naturalne piękno przyszłej mężatki. Noszenie wianka dodatkowo jest bardzo wygodne i kojarzy się z dziewczęcym urokiem oraz subtelnością. Nic więc dziwnego, że przyszłe Panny Młode coraz częściej pytają w Girlandzie o możliwość wykonania takiego stylowego dodatku właśnie na okazję wieczoru panieńskiego.

Kwiaty na wieczór panieński naturalne Białystok

Wykonanie tego typu ozdoby jest dość skomplikowanym procesem, dlatego o jego zamówieniu musimy pomyśleć z odpowiednim wyprzedzeniem. Gotowy wianek powinien mieć odpowiednią średnicę, aby jego noszenie nie sprawiało nam żadnego problemu (niedopuszczalne jest zsuwanie się ozdoby oraz wykorzystanie kwiatów, które mogą podrażnić skórę głowy). Ponadto, powinien pasować do fryzury oraz nie być zbyt ciężki.

W przeciwieństwie do wianków noszonych przez dziewczynki w trakcie Pierwszej Komunii Świętej, wianki na Wieczór Panieński, przeznaczone dla przyszłej Panny Młodej oraz jej przyjaciółek nie muszą być skromne i delikatne. Panie, którym marzy się duża i wyraźna ozdoba, również mogą znaleźć w Girlandzie odpowiedni model, który spełni ich oczekiwania. Wybór kwiatów, które można wykorzystać do tego typu ozdoby jest naprawdę imponujący, dlatego istnieje możliwość wykonania spersonalizowanego wianka w różnych wariantach kolorystycznych i stylistycznych.

Stylowe wianki i dodatki na Wieczór Panieński

Podczas świętowania zbliżającego się ślubu, kobiety zwracają szczególną uwagę na wszelkiego rodzaju dodatki, które założą, aby podkreślić charakter spotkania. W dobrych kwiaciarniach można liczyć na wykonanie:

  • bransoletek – subtelnie wyróżniają uczestniczki wieczoru panieńskiego;
  • spinek – delikatne akcenty we włosach są modnym dodatkiem, który podkreśla fryzurę i urodę noszącej;
  • ozdobnych grzebieni do włosów – niezastąpione przy wszelkiego rodzaju upięciach, dodają finezji oraz dziewczęcej subtelności;
  • opasek – przy skomplikowanych fryzurach (np. kok) nie zawsze mamy możliwość założenia wianka, dlatego alternatywą może być przepiękna opaska.

Wszystkie ozdoby mogą być wykonane zarówno z kwiatów żywych jak również sztucznych. Dodatkowo, przy kompleksowej realizacji zamówienia, możemy liczyć na to, że zamówione akcesoria będą spójne i pasowały do fryzury oraz wybranej kreacji. Pamiętajmy, że wieczór panieński jest wyjątkową chwilą, podczas której powinniśmy się czuć pięknie, zjawiskowo i wyjątkowo.

2020-10-19T11:34:20+00:00