Modne flowerboxy na każdą okazję

Strona główna/Bez kategorii/Modne flowerboxy na każdą okazję

Niekwestionowanym hitem florystycznym w ostatnim czasie stały się flowerboxy, czyli eleganckie pudełka z kwiecistym wypełnieniem. Są modne, minimalistyczne, łatwe w transporcie i budzą zachwyt w oczach obdarowanej osoby. Na czym polega ich fenomen oraz dlaczego są świetną alternatywą dla tradycyjnych wiązanek?

Praktyczne, wygodne i piękne

Znane już wszystkim flowerboxy pojawiły się u nas stosunkowo niedawno, zaś ich pomysłodawcami są floryści z Emiratów Arabskich oraz Rosji. Ideą powstania kwiatów zamkniętych w pudełku było stworzenie takiego bukietu, który będzie praktyczny oraz niewymagający, a jednocześnie wzbudzi zachwyt swoją prostotą.

Tego typu kompozycji nie trzeba szczególnie pielęgnować, ponieważ podlewanie ograniczamy do minimum, natomiast po zwiędnięciu kwiatów, eleganckie pudełko możemy wykorzystać do przechowywania różnego rodzaju drobiazgów.

Flowerbox ze rózowymi kwiatami Białystok

Kolejną zaletą tego typu rozwiązania jest praktyczność. Kwiatów w pudełku nie wyciągamy, dlatego nie musimy martwić się tym, czy posiadamy odpowiedniej wielkości wazon w celu ich przechowywania. Opakowania są zaprojektowane w taki sposób, aby były elementem dekoracyjnym i wraz z zawartością tworzyły spójną całość. Dostępność kształtów, jakie oferuje Girlanda sprawia, że każdy Klient znajdzie odpowiednio urzekający model.

Wybierając kwiaty pudełkowe, możemy wybrać następujące elementy:

  • kształt pudełka – okrągły, trapez, prostokątny, serce, kwadrat…
  • wielkość pudełkaflowerboxy mogą mieścić od kilku do nawet kilkudziesięciu kwiatów, ponadto mogą się różnić wysokością
  • rodzaj i kolorystyka kwiatów – w pudełku mogą się znaleźć kwiaty jednogatunkowe jak również mieszane
  • kolor pudełka – opakowania w tego typu kompozycjach są bardzo istotne, dlatego ich odcień powinien dobrze komponować się z umieszczonymi wewnątrz kwiatami.

Fenomen flowerboxów

Kwiaty zamknięte w eleganckich opakowaniach są najnowszym trendem bukieciarstwa. Przepięknie prezentują się w każdym pomieszczeniu (zarówno klasycznym jak i nowoczesnym), zaś możliwość ich zamknięcia pokrywką sprawia, że mogą być uroczym “pudełkiem-niespodzianką”, dzięki czemu obdarowana osoba zobaczy zawartość dopiero po uchyleniu wieczka. Dodatkowo, możemy wybrać model otwarty, dzięki czemu kwiaty będą finezyjnie wystawać z pudełka i przełamywać symetrię charakterystyczną dla kompozycji zamkniętych, co ma szczególne walory dekoracyjne.

Elegancki flowerbox z kwiaciarnia w Białymstoku

Biorąc pod uwagę estetykę oraz ideę, kwiaty zamknięte w pudełku są idealnym pomysłem na prezent dla bliskiej nam osoby. Nowoczesna forma oraz olbrzymi fenomen, który im towarzyszy sprawia, że niejedna kobieta marzy o otrzymaniu pachnących róż w delikatnym opakowaniu.

Jednak warto pamiętać, że wykonanie modnych flowerboxów jest procesem czasochłonnym i wymagającym, dlatego zazwyczaj wykonujemy je tylko na zamówienie.

2018-07-05T13:17:25+00:00