Najlepszy bukiet na podziękowania Rodzicom w czasie wesela

Strona główna/Bez kategorii/Najlepszy bukiet na podziękowania Rodzicom w czasie wesela

Ślub jest ważnym dniem nie tylko dla Pary Młodej, ale również dla ich rodzin. Piękną i wzruszającą tradycją są podziękowania Rodzicom w czasie wesela za trud wychowawczy oraz całą pomoc związaną z dorastaniem i wchodzeniem na ścieżkę dorosłości. Warto więc odpowiednio wcześnie zaplanować, jaki upominek wręczymy swoim najbliższym.

Wiązanki, flowerboxy, kosze – różne formy podziękowania

Rodzice są dla nas ważni, dlatego podczas wesela chcemy wyrazić swoją wdzięczność za wszystkie lata spędzone razem. Oprócz pomysłowych filmów, zdjęć bądź dedykowanej piosenki, najczęściej wybieranym upominkiem są kwiaty na podziękowanie. W tym przypadku istnieje dowolność, jednak musimy pamiętać, aby wiązanka była wyjątkowa i przygotowana w uroczysty sposób. Dobrym pomysłem na podziękowania Rodzicom w czasie wesela są np. bukiety mieszane, składające się z radosnych kwiatów sezonowych lub – jeśli wolimy nowoczesne rozwiązania – flowerboxy, które w ostatnich czasach cieszą się szczególnie wysoką popularnością.

Jeśli zależy nam na tym, aby bukiet zrobił jak największe wrażenie, możemy zdecydować się na tradycyjne kosze kwiatowe. Jest to rozwiązanie nieco droższe od wiązanki okolicznościowej, jednak z całą pewnością wywoła wzruszenie oraz uśmiech na twarzy Rodziców, którzy – oprócz nowożeńców – najbardziej przeżywają ślub swoich dzieci.

kwiaty na podziękowanie dla rodziców

Dzisiejsze trendy florystyczne są nastawione na prostotę oraz naturę, dlatego Panny Młode coraz chętniej wybierają rozwiązania romantyczne, czyli finezyjne bukiety mieszane, które sprawiają wrażenie nieładu albo – wręcz przeciwnie – klasyczne wiązanki składające się wyłącznie z eleganckich róż. To, na jaki bukiet się decydujemy, powinno być w dużej mierze uzależnione od preferencji naszych Rodziców.

Bukiet na podziękowania Rodzicom w czasie wesela

Znalezienie odpowiedniego bukietu może być trudne, ponieważ zwykle zależy nam na tym, aby kompozycja była wyjątkowa i podkreśliła naszą miłość wobec Rodziców. Dodatkowo, podczas tworzenia wiązanek należy brać pod uwagę preferencje obu rodzin, co również może sprawić drobny kłopot, gdyż z założenia, bukiety powinny być bardzo podobne. Z tego właśnie powodu warto skonsultować się z doświadczonym florystą, który podpowie nam, jakie są aktualne trendy oraz przedstawi kilka wyjątkowych propozycji kwiatów na podziękowanie dla rodziców na wesele w Białymstoku i nie tylko.

W zależności od wyboru kompozycji (w koszu, w formie bukietu lub flowerboxa), możemy wybierać spośród wielu gatunków kwiatów. Aktualnie, do najbardziej modnych należą:

  • róże – klasyczne i eleganckie o zniewalającym zapachu i idealnej formie
  • piwonie – sezonowe, wciąż budzące podziw i uwielbienie
  • protea – nowoczesny i egzotyczny kwiat, który zyskuje na popularności (przypadnie do gustu Rodzicom, którzy interesują się trendami florystycznymi).

Możliwości, które oferują nam najlepsze kwiaciarnie są ogromne, dlatego warto szukać inspirujących zdjęć oraz poznać upodobania najbliższych. Niezależnie od naszego wyboru, bukiet wręczony podczas podziękowania Rodzicom w czasie wesela powinien być szczerym upominkiem i płynąć prosto z serca.

2020-10-28T14:32:04+00:00