Obecność MiniDruhny i MiniDrużby na weselu

Strona główna/Bez kategorii/Obecność MiniDruhny i MiniDrużby na weselu

Obecność pięknie ubranej MiniDruhny i MiniDrużby na weselu sprawia, że ślub staje się bardziej urokliwy i niezapomniany. Dzieci, które są dla nas szczególnie istotne podczas takiej uroczystości, zasługują na niebanalne stroje oraz delikatne kwieciste dekoracje, tj. butonierka dla chłopca i śliczny wianuszek dla dziewczynki.

Królewski ślub w obecności najmłodszych

Przynoszenie obrączek oraz sypanie płatków róż przez MiniDruhnę oraz MiniDrużbę na weselu jest cudowną tradycją, która kojarzy nam się z rodziną królewską. Ponadto, ślub w obecności najmłodszych jest niezwykłym przeżyciem nie tylko dla dzieci, ale również dla Pary Młodej. Jednak aby stosownie przygotować maleństwa do odgrywania tak ważnej roli podczas wesela, bardzo ważne są kwieciste dodatki, tj.:

  • wianuszek dla dziewczynki/opaska kwiatowa – jest symbolem niewinności, marzeń oraz naturalności. Ponadto, subtelne kwiatki na główce dziecka podkreślają urodę oraz budzą bardzo pozytywne skojarzenia. Co więcej, małe elegantki uwielbiają wianuszki z prawdziwych roślin, ponieważ czują się w nich wyjątkowe i śliczne.
  • butonierka dla chłopczyka – kwiat przypięty do marynarki jest absolutnym obowiązkiem każdego dostojnego Pana Młodego i Drużby. Warto więc zadbać o to, aby dziecko również mogło się poczuć elegancko i modnie podczas uroczystości ślubnej.

Przykładowe dekoracje z kwiatów Białystok

MiniDruhna i MiniDrużba na weselu – najważniejsze florystyczne zasady

Ważne jest, aby dziewczęcy wianuszek oraz chłopięca butonierka, komponowały się zarówno ze sobą, jak i z pozostałymi kwiecistymi dodatkami, czyli np. bukietem trzymanym przez Pannę Młodą. Dodatkowo, bardzo istotną kwestią przy ozdabianiu dziecięcej garderoby jest wysoka jakość wykonania, aby kwiaty nie uległy uszkodzeniu podczas energicznego biegania oraz zabawy.

Kwiaty dla dzieci powinny być również bezpieczne, dlatego są wykonywane ze szczególną starannością przez najlepszych florystów. Bukiecik MiniDruhny nie może mieć żadnych kolców, natomiast wianuszek powinien być wygodny, dopasowany do fryzury oraz rozmiaru główki. Niedopuszczalne jest również stosowanie roślin, które mogą wydzielać silne olejki eteryczne. Dodatkowo, całość powinna być wykonana tak starannie, aby nawet podczas poprawiania włosów przez dziecko, nie doszło do osypywania się kwiatuszków lub ich płatków.

Dzieci zajmują szczególne miejsce w naszych sercach, dlatego zasługują na najpiękniejsze kwieciste dodatki. Ich rola podczas ślubu jest niezwykle istotna; dokładamy więc największych starań, aby wykonanymi akcesoriami z żywych roślin sprawić im ogromną frajdę. Odpowiednie przygotowanie MiniDruhny i MiniDrużby na wesele daje nam pewność, że dzieci będą czuły się komfortowo oraz wyjątkowo.

2018-06-26T10:12:41+00:00