Piękne kwiaty zimową porą, czyli kwiatowy niezbędnik studniówkowiczów

Strona główna/Bez kategorii/Piękne kwiaty zimową porą, czyli kwiatowy niezbędnik studniówkowiczów

Okres studniówek to wytężony czas pracy w kwiaciarniach, ponieważ nowe trendy sprawiają, że poza dekoracjami sali i kwiatami dla nauczycieli, zwiększył się znacznie repertuar dotyczący kwiatów dla najważniejszych uczestników tej ważnej imprezy. O czym zatem należy pamiętać w przedstudniówkowych przygotowaniach, aby całość zyskała stosowną oprawę? Poniżej nasze propozycje kwiatów na studniówkę.

Piękno w ciekawej formie – bogaty wybór kwiatów na studniówkę

Wiele kwiatów występuje w odmianach całorocznych, dlatego również teraz przygotowywane kompozycje zachwycają kolorem, formą, niebanalnym wyglądem. Solidne wykonanie oraz niewielka ilość dekoracji to wystarczające atuty, aby całość prezentowała się wyjątkowo.

1. Bransoletki kwiatowe dla Pań

Nietuzinkowe rozwiązanie zamiast tradycyjnej biżuterii pozwoli zaakcentować charakter kreacji, doda wdzięku, pozwoli poczuć się wyjątkowo. Opcji komponowania jest wiele, dlatego możesz zamówić bransoletki z jednym kwiatem lub z kompozycją z kilku gatunków. Całość zamocowana jest na specjalnej opasce samozaciskowej lub wiązana na eleganckiej wstążce. Bransoletki to nowość, którą warto uwzględnić na etapie przygotowań do balu.

2. Przypinki kwiatowe dla Panów

Również mężczyźni mogą tego dnia wzbogacić swój wyjściowy garnitur kwiatami. Tutaj przybierają one formę gotową do zamieszczenia w klapie marynarki. Kompozycje są niewielkie, dlatego prezentują się dyskretnie i elegancko, a jednocześnie pozwalają podkreślić rangę okazji. Do wyboru wiele świeżych kwiatów, które z powodzeniem przetrwają najdłuższą studniówkową imprezę.

3. Bukiet kwiatów dla partnerki

Odbierając dziewczynę z jej domu warto mieć ze sobą bukiet kwiatów. Będzie to miły gest, a gdy studniówka jest pierwszym wspólnym wyjściem, kwiaty pomogą przełamać nieśmiałość. Świetnie sprawdzą się tutaj klasyczne róże lub też niewielkie bukieciki. W razie wątpliwości zawsze chętnie pomożemy w doborze odpowiednich kwiatów.

Jak przygotowujemy kwiaty na studniówki dla naszych Klientów?

Podstawą jest świeżość kwiatów i odpowiednie warunki, w których kwiaty te przebywają przed ułożeniem w kompozycje i przekazaniem odbiorcy. Proponowane przez nas kompozycje są zawsze pełne życia, ponieważ tworzymy jest tuż przed wydaniem lub wysyłką. Możesz mieć zatem pewność, że w odpowiedzi na Twoje zamówienie otrzymasz kwiaty zgodnie z oczekiwaniami.

Dbamy również o bezpieczny transport bransoletek i przypinek kwiatowych, dlatego gotowe egzemplarze pakujemy przed dostarczeniem tak, aby w niezmienionej formie znalazły się na balu studniówkowym. Tylko wtedy są prawdziwą ozdobą, nie ulegają żadnym uszkodzeniom.

Eksperci od kwiatów do Twoje dyspozycji – studniówkowy klimat z Girlandą

Studniówkowe przypinki kwiatowe oraz bransoletki z kompozycjami kwiatowymi słusznie zyskały uznanie i cieszą się popularnością, dlatego mogą stać się również częścią Twojej studniówki. Proponowane przez nas ozdoby to wysmakowane, stylowe dodatki, które przygotujemy tak, aby pasowały do każdej sukni i garnituru. Tobie pozostanie doskonale się bawić podczas studniówkowego balu.

2018-01-29T19:34:46+00:00