Ślubna wiązanka a kolor roku wg Pantone – ultra violet

Strona główna/Bez kategorii/Ślubna wiązanka a kolor roku wg Pantone – ultra violet

Bukiet ślubny Panny Młodej powinien być wyjątkowy oraz pasować do motywu przewodniego ceremonii. Podążając za światowymi trendami, warto zwrócić uwagę na kolor roku wg Pantone – ultra violet. Symbolizuje on oryginalność i pomysłowość, a dodatkowo przepięknie współgra z tradycyjną bielą, srebrem oraz ecru.

Bukiety ślubne z naszych propozycji Białystok

Tegoroczny kolor roku wg Pantone – ultra violet

Ultra fiolet to kolor niezwykle interesujący, który jest coraz częstszym bohaterem na polskich i światowych ceremoniach ślubnych. Ten łagodny odcień fioletu pasuje zarówno do prostej i nowoczesnej sukni, jak również do tiulowych i koronkowych kreacji. Oprócz wiązanek trzymanych przez Pannę Młodą, może on wystąpić w elementach dekoracyjnych sali weselnej, stołów, kościołów oraz na torcie. Pięknie prezentuje się z mocnymi podkreślającymi barwami, tj. turkus, jak również z delikatnymi, które “rozcieńczają” intensywność fioletu, np. srebrnym.

Kwiaty w najmodniejszych kolorach ślubnych

fot. Inspiracja – fotografia ślubna

Polki coraz chętniej eksperymentują z kolorami i przełamują tradycyjną biel właśnie za pomocą kolorowych motywów, takich jak bukiet ślubny lub wianek – w przypadku ceremonii inspirowanych stylem boho. Kolor roku wg Pantone – ultra violet, jest nie tylko inspirującą barwą, ale również kojarzy się z elegancją i prestiżem, dlatego warto po niego sięgnąć w tak ważnym dniu.

Kwiaty w najmodniejszym kolorze roku

Istnieje wiele gatunków kwiatów, które spotykamy w barwie fioletowej. Decyzja o wykorzystaniu danej rośliny jest najczęściej wynikiem oczekiwań Panny Młodej oraz jej upodobań i koncepcji odnośnie motywów przewodnich wesela. Niemniej, jeśli zdecydowaliśmy się na bukiet w najmodniejszym kolorze roku, warto zapoznać się z listą kwiatów, które są dostępne w tej barwie:

Przykładowe inspiracje kwiatowe Białystok

fot. Foto Dębowski

  • eustoma – delikatna i subtelna, występuje w wielu barwach, jednak najpopularniejsze i najbardziej cenione są właśnie te w odcieniu fioletowym;
  • goździk – te małe kwiatki o fikuśnym kształcie od lat cieszą się niesłabnącą popularnością Panien Młodych. Są nie tylko niezwykle wdzięczne, ale nadają kompozycji uroku;
  • hortensja – coraz częściej wykorzystywana do wiązanek ślubnych. Jest bardzo wytrzymała oraz ma piękny kształt. Dostępna w niezliczonej ilości kolorów, a w tym właśnie w ultrafiolecie;
  • róża – tej królowej kwiatów nie trzeba nikomu przedstawiać. Od stuleci uważana za najpiękniejszy i najbardziej uszlachetniony gatunek. Kompozycje z jej udziałem zawsze wyglądają obłędnie.

Zapotrzebowanie na bukiety i inne kwiatowe kompozycje z wykorzystaniem kwiatów w kolorze roku wg Pantone – ultra violet – jest ogromne. Zalecamy wcześniejszy kontakt z Girlandą, w celu ustalenia szczegółów dotyczących wykonania wiązanki.

2018-07-05T08:51:12+00:00