Team Bride, czyli więcej niż jedna Druhna podczas ślubu

Strona główna/Bez kategorii/Team Bride, czyli więcej niż jedna Druhna podczas ślubu

Bycie Druhną to nie lada wyzwanie, które polega na ogólnej pomocy organizacyjnej podczas całych przygotowań. Team Bride, czyli więcej niż jedna Druhna, jest coraz chętniej stosowanym motywem przez Panny Młode, które w tym szczególny dniu chciałyby mieć najbliższe przyjaciółki w swojej drużynie.

Filmowy klimat z Team Bride, czyli więcej niż jedną Druhną

Nie każdy z nas zetknął się z pojęciem Team Bride, czyli więcej niż jednej Druhny, ponieważ jest to relatywnie nowe zjawisko w Polsce. Zalety posiadania własnego ślubnego teamu są nieocenione, dlatego namawiamy wszystkie Panny Młode, do rozważenia zaangażowania swoich przyjaciółek w uroczystość ślubną. Druhny są odpowiedzialne za organizację Wieczoru Panieńskiego i pomoc przy ceremonii ślubnej. Ich obecność sprawia, że całość nieco przypomina ślub rodem z hollywoodzkich produkcji filmowych, gdzie powszechnym zwyczajem jest angażowanie kilku – a nawet kilkunastu przyjaciółek.

Przykładowe bukiety kwiatowe Białystok

fot. Robert Kruk Fotografie

Największym wyzwaniem dla Panny Młodej oraz jej Druhen jest to, aby znaleźć wspólny motyw przewodni. Najlepiej, kiedy dziewczęta są tak samo ubrane, jednak jest to niezwykle trudne zadanie, ponieważ figura każdej z nich może być całkowicie inna; często więc ograniczamy się do znalezienia wspólnego koloru. Bardzo ważnym dodatkiem, który wyróżni Druhny od pozostałych Gości weselnych, są kwiaty.

Bukiety, bransoletki i wianki

Dobra kwiaciarnia, która zdaje sobie sprawę z obowiązujących trendów, z pewnością zaproponuje nam wyjątkowe kompozycje, które urzekną wszystkich Gości weselnych oraz wyróżnią nasze Druhny:

Druhna posiadająca kwiaty z Girlandy Białystok

fot. Natalia Kalina – Fotografia

  • bukieciki – zestaw identycznych bukiecików, które będą nawiązywały do tego, który jest trzymany przez Pannę Młodą, to jeden z najpopularniejszych modeli, jakie oferuje Girlanda.
  • bransoletki – jeśli Druhny podczas ślubu będą miały wiele obowiązków, bardzo dobrym pomysłem są bransoletki z kwiatów. Takie rozwiązanie jest bardzo dobre, ponieważ motyw przewodni zawsze będzie u boku Druhen (co w przypadku bukiecików jest często niemożliwe). Do wykonania bransoletek posłużą drobniejsze kwiatki, które również znajdą się w wiązance ślubnej Panny Młodej;
  • wianki/fascynatory – są ostatnio bardzo popularnym motywem podczas ślubów. Nie tylko dodają uroku, ale również są niezwykle eleganckie a zarazem dziewczęce. Na wianki najczęściej decydujemy się wtedy, gdy planujemy uroczystość w stylu rustykalnym lub podczas ceremonii plenerowych, ponieważ kojarzą się z naturą.

Spójność koncepcji w kwiecistych dodatkach sprawi, że nasze przyjaciółki poczują się wyjątkowo. Kwiaty, które podkreślają każdą urodę oraz kreację są obowiązkowym elementem podczas tak ważnej uroczystości. Ślub, w którym znajdzie się Team Bride, czyli więcej niż jedna Druhna, musi być zatem zorganizowany z najwyższą starannością i precyzją.

 

Fotografia główna: Robert Kruk Fotografie

2018-07-05T11:56:39+00:00