Vice Miss Studentek 2018 w kwiecistych ozdobach od Girlandy

Strona główna/Bez kategorii/Vice Miss Studentek 2018 w kwiecistych ozdobach od Girlandy

W Girlandzie uważamy, że pasja, zaangażowanie oraz świadomość trendów światowych decyduje o sukcesie. Było nam bardzo miło, kiedy organizatorzy zgłosili się do nas z prośbą o przygotowanie wianków na finał konkursu Miss Studentek 2018. O tym, jak wianki potrafią podkreślić kobiece piękno, przekonały się zwyciężczynie.

Girlandowe Wianki na Miss Studentek 2018

Z dumą wykonaliśmy czerwone wianki dla I i II Wicemiss podczas konkursu na Miss Studentek 2018, którego finał miał miejsce podczas Juwenaliów w Białymstoku. Kwieciste ozdoby, jakimi uhonorowane zostały nasze zwyciężczynie, czyli Klaudia Ciesłowska oraz Karolina Petelczyc, nie tylko podkreśliły ich zjawiskową urodę, ale również pozwoliły nam wesprzeć całą ideę konkursu. Gratulujemy również Wiktorii Jasionowskiej, która zdobyła tytuł Miss Studentek!

Ogromnie cieszymy się z sukcesu dziewcząt oraz gratulujemy im zasłużonego zdobycia tytułów. Jako floryści wrażliwi na piękno, jesteśmy zdania, że wszystkie uczestniczki zasługują na pierwsze miejsce. Mamy nadzieję, że wianki, które zostały przez nas przygotowane, wywołały uśmiech na twarzach laureatek.

Dziewczyna z wiankiem z kwiatów na głowie Białystok

II Vice Miss Karolina Petelczyc

Juwenaliowy czerwony wianek

Stworzenie wianka, który będzie inspirowany białostockimi Juwenaliami, wymaga wprawy oraz doświadczenia. Bardzo ważne jest to, aby wianki pasowały kolorystycznie i stylistycznie do finałowym kreacji oraz aby kompozycja stabilnie trzymała się na głowie, dzięki czemu jest niemal niewyczuwalna.

Tego typu ozdoby włosów od kilkunastu miesięcy cieszą się ogromną popularnością. Są niezwykle dziewczęce. I chociaż w obliczu zjawiskowej urody naszych zwyciężczyń w konkursie Miss Studentek 2018 – wianki są jedynie dodatkiem, to ich obecność podczas wręczania wyróżnień była obowiązkowa.

Nie tylko wianki, ale także róże

Oprócz wianków, które zdobiły głowy Klaudii i Karoliny, zadbałyśmy także o mini kwiatowy upominek dla każdej z finalistek. Wszyscy wiemy, że czerwone róże to klasyka sama w sobie, dlatego też bez wahania zdecydowałyśmy wspólnie z organizatorami, że najlepiej będą pasować do charakteru finału oraz kreacji finalistek właśnie róże. Każda z Pań otrzymała elegancką, czerwoną róże przewiązaną elegancką wstążką.

Dziewczyny z kwiaciarni Girlanda Białystok

fot. RoobiShot Photography Fotografuje emocje

Bardzo się cieszymy, że mogłyśmy kwiatowo uczestniczyć w tym wydarzeniu, mamy nadzieję, że to nie ostatni raz, kiedy Girlanda ‘ukwieca’ tego typu inicjatywy.

2018-07-06T11:31:58+00:00