Wspaniałe kwiatowe wyróżnienia Rodziców w dniu ślubu

Strona główna/Bez kategorii/Wspaniałe kwiatowe wyróżnienia Rodziców w dniu ślubu

Planując wesele nie zapomnijmy o kwiatowym wyróżnieniu Rodziców w dniu ślubu, które sprawiają, że poczują się wyjątkowymi Gośćmi w tak ważnym dla nas dniu. Do wyboru mamy eleganckie butonierki dla Ojców oraz piękne bransoletki lub przypinki dla Mam.

Znaczenie kwiatowych wyróżnień Rodziców w dniu ślubu

Wyróżnienie Rodziców podczas ceremonii ślubnej jest nie tylko tradycją, ale również symbolem ich wyjątkowości, ponieważ to najważniejsi Goście weselni, bez których trudno wyobrazić sobie uroczystość. Kwiatowe przypinki są więc znakomitym rozwiązaniem, idealnie spełniającym swoją funkcję, zarówno podczas części kościelnej, jak również weselnej. W zależności od motywu przewodniego ślubu, możemy zamówić przypinki w dowolnej kolorystyce oraz z wykorzystaniem wybranych kwiatów, które nawiązywać będą do bukietu Panny Młodej, jej Druhen oraz całej koncepcji kwiecistego wystroju.

Wiele gatunków kwiatów jest bardzo uniwersalnych (np. róże), dlatego chętnie wykorzystujemy je przygotowując kwiatowe dodatki dla Rodziców. Bardzo dobrym pomysłem jest również użycie w przypinkach tych elementów, które znajdą się w bukietach wręczanych podczas wesela jako forma podziękowania.

I chociaż przypinki są jedynie detalem, ich znaczenie jest ogromne, ponieważ kwiatowe wyróżnienie Rodziców w dniu ślubu jest wyrazem naszego szacunku za poświęcony trud wychowawczy oraz podziękowaniem za ich bezwarunkową miłość i przyjaźń.

Kwiatowe wyróżnienie rodziców w dniu ślubu Białystok

Fot. Kadrujemy uczucia

Mamie i Tacie

Szukając najlepszych wyróżniających akcesoriów, warto postawić na klasyczne rozwiązania, które są najlepsze i najwygodniejsze dla naszych Rodziców:

  • butonierka dla Ojców – moda męska nie pozwala na kwieciste bransoletki oraz inne dodatki, w których lubują się kobiety, dlatego butonierka będzie idealnym rozwiązaniem. Ten klasyczny dodatek powinien być wykonany z najwyższą starannością, aby zminimalizować ryzyko odpięcia lub zniszczenia podczas tańczenia;
  • bransoletki lub przypinki dla Mam – w przypadku kobiet pole do popisu jest dużo większe, jednak z drugiej strony – bardziej skomplikowane. Kwieciste dekoracje muszą pasować do stroju obu Mam, dlatego warto wcześniej się zorientować, jakiego kroju i koloru będą ich kreacje. Mając taką wiedzę, bez trudu możemy wybrać, jakie wyróżnienie będzie najlepszym rozwiązaniem oraz jakich kwiatów należy użyć, aby całość prezentowała się elegancko i uroczyście.

Oprócz kolorystyki, gatunków oraz motywów przewodnich, musimy zwracać również uwagę na to, aby przypinki i butonierki były bezpieczne dla naszych najbliższych. Jest wiele kwiatów, których pyłki mogą wywołać reakcję uczuleniową, dlatego warto wcześniej ustalić, czy żaden z Rodziców nie jest alergikiem. Pamiętajmy przy tym, że nawet mała ilość alergenu może doprowadzić do pojawienia się objawów, które raczej nie są pożądane podczas zabawy weselnej.

Szukając kwiatowych wyróżnień dla Rodziców w dniu ślubu, powinno się zwracać uwagę na szczegóły. Najbliżsi, którzy najbardziej przeżywają przygotowania weselne, zasługują na najpiękniejsze i wyjątkowe przypinki.

Fotografia główna: Weronika Trojanowicz

2018-07-05T12:17:54+00:00