Zalety zamówień kwiatów z dostawą

Strona główna/Bez kategorii/Zalety zamówień kwiatów z dostawą

Podarowanie kwiatów bliskiej nam osobie świadczy o zaangażowaniu oraz wyraża wszystkie nasze uczucia. Coraz częściej decydujemy się również na kwiaty z dostawą, ponieważ jest to niezwykle wygodny sposób, a dodatkowo ma wiele zalet. Warto więc zapoznać się z ofertą Girlandy i zrobić niespodziankę ukochanej.

Szeroka oferta kwiatów z dostawą

Są różne okoliczności, które wymagają wręczenia bukietu okolicznościowego, dlatego floryści z Girlandy przygotowali dla swoich Klientów ofertę kwiatów z dostawą na terenie Białegostoku i okolic, które można zamówić bezpośrednio w sklepie internetowym:

Kwiaty do dostawy z kwiaciarni w Białymstoku

  • szybka realizacja – najlepsze rozwiązanie dla tych, którym zależy na czasie. W ofercie znajdują się konkretne bukiety, które mogą być dostarczone do adresata w przeciągu 3 godzin od złożenia zamówienia. Opcja szczególnie ważna w momencie, kiedy nie mamy możliwości zorganizowania w krótkim czasie świeżego i pięknego bukietu;
  • flowerboxy – na ich wykonanie oraz sprowadzenie odpowiednich kwiatów, Girlanda potrzebuje 48 godzin. Jest to spowodowane profesjonalnym podejściem, dzięki któremu każdy bukiet, niezależnie od formy, składa się wyłącznie ze świeżych i zdrowych roślin;
  • bukiety okolicznościowe – ogromny wybór sprawia, że każdy Klient może liczyć na wyjątkową kompozycję, która wywoła zachwyt u osoby obdarowanej. Możliwość skomponowania własnego bukietu (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym) pozwala na spersonalizowanie wiązanki. Podobnie jak w przypadku flowerboxów, zamówienie należy złożyć z minimalnym wyprzedzeniem 48 godzin;
  • wiązanki pogrzebowe, wieńce, florety – i chociaż nikt z nas nie lubi zamawiać tego typu kompozycji, jest to niestety konieczne, aby godnie pożegnać zmarłego. Girlanda oferuje wykonanie kompozycji funeralnych oraz ich dostawę, dzięki czemu możemy poświęcić swój czas na modlitwę i przemyślenia.

Pamiętajmy, że skorzystanie z oferty sklepu on-line daje nam możliwość złożenia zamówienia na wyjątkowy bukiet, który może być dostarczony do adresata przez pracownika Girlandy albo odebrany z kwiaciarni osobiście.

Dostawa kwiatów z dostawą do domu Białystok

Zamówienie on-line: szybko i skutecznie

Sklep internetowy cieszy się dużą popularnością, ponieważ daje nam możliwość złożenia zamówienia bez konieczności wizyty w kwiaciarni stacjonarnej. Dodatkowo, dzięki opcji “szybkich realizacji” możemy cieszyć się pięknym bukietem w zaledwie trzy godziny od dokonania płatności. Warto jednak pamiętać, że przy bardziej skomplikowanych bukietach, czas na ich wykonanie wynosi minimum 48 godzin, ponieważ w trosce o najwyższą jakość wykonanych kompozycji, świeże kwiaty muszą zostać sprowadzone do kwiaciarni. Składając zamówienie on-line warto również pamiętać o możliwości kontaktu telefonicznego i mailowego, podczas którego odpowiemy na wszelkie pytania i w razie potrzeby pomożemy przejść przez proces zamówienia online.

Jeśli zależy nam na pięknym i świeżym bukiecie, ale nie mamy możliwości przyjazdu do kwiaciarni stacjonarnej, sklep internetowy będzie najlepszym rozwiązaniem. Możliwość szybkiego i prostego zakupu kwiatów z dostawą jest znakiem czasu oraz wzbudza niezwykłe emocje u obdarowanej osoby.

2018-07-05T11:27:14+00:00