Od zauroczenia do wielkiej miłości – kwiaty na Walentynki powiedzą wszystko za Ciebie

Strona główna/Bez kategorii/Od zauroczenia do wielkiej miłości – kwiaty na Walentynki powiedzą wszystko za Ciebie

14 lutego to dzień, który wpisał się już w tradycję świętowania i jest obchodzony mniej lub bardziej uroczyście przez wiele par. Trudno znaleźć także lepszą okazję do wyrażenia uczuć po raz pierwszy. Należy tylko zadbać o odpowiednią oprawę. Spośród wielu możliwości, podarowanie kwiatów na Walentynki jest wyborem idealnym, ponieważ jest to podarunek bezpretensjonalny, ponadczasowy, idealny, aby sprawić radość obdarowanej osobie.

Bukiety i wiązanki walentynkowe tradycyjne oraz nowoczesne

Klasyczną formą, która dominuje w przypadku kwiatów wręczanych na Walentynki, są większe i mniejsze bukiety czerwonych róż. To ponadczasowy trend, który zawsze się sprawdza. Panowie chętnie wybierają także bukiety z kwiatów mieszanych. Kolorów uczuciom można nadać delikatnym różem, soczystą czerwienią, a także całą gamą barw pośrednich.

Jeżeli to dopiero początek znajomości, niezobowiązujący będzie finezyjny bukiet, na przykład w tonacji różowej, natomiast dla wyrażenia głębszych uczuć można pokusić się o znacznie większą kompozycję czerwonych róż. Kwestię przybrania rozwiązuje zazwyczaj kilka zielonych gałązek i dopasowana stylistycznie wstążka.

Kosz pełen kwiatów, czyli efektownie i z klasą

Wśród kwiatów na Walentynki kompozycje umieszczone w specjalnych koszach również zajmują miejsce na podium. Zwykle przy takim podarunku wszelkie inne prezenty są zbędne, kwiaty same w sobie będą odpowiednim podkreśleniem uroczystego charakteru spotkania.

Standardem walentynkowych koszy kwiatowych są wspomniane już wcześniej czerwone róże, jeżeli natomiast Twoja Sympatia woli inny kolor kwiatów lub jeżeli są to początkowe fazy Waszego związku, sprawdzą się bardziej subtelne barwy i delikatniejsze odcienie. Alternatywą jest na przykład połączenie kwiatów w odcieniach różu i czerwieni w ramach jednej koszowej kompozycji.

Flower boxy z kwiatami na Walentynki – w świecie nowości wiele się dzieje

Jak wyrazić uczucia z nutką innowacji? Pudełko pełne kwiatów sprawdza się doskonale w tej roli i tak, jak jest popularne przy wielu innych okazjach, tak również w walentynkowej odsłonie zachwyca, podkreśla charakter święta uczuć. Flower boxy z powodzeniem spełniają swoją rolę, a ich nowoczesność sprawia, że są chętnie wybierane zwłaszcza przez młodsze osoby.

Kompozycje kwiatowe we flower boxach mogą być zarówno mieszanką różnych kolorów kwiatów, połączeniem różnej wielkości pąków, jak też zestawieniem wielu kwiatowych gatunków w jednym pudełku, natomiast i tutaj umiar jest najlepszym kierunkiem, a nieduży bukiet w eleganckiej oprawie zawsze będzie odpowiedni, niezależnie od stopnia zażyłości między dwojgiem osób, które chcą wspólnie przeżyć dzień świętego Walentego.

Zamów kwiaty na Walentynki, postaw na niezawodność i wygodę

Możesz wręczyć kwiaty walentynkowe osobiście, możesz również wysłać je pod wskazany adres, wprost do osoby najbliższej Twojemu sercu lub takiej, o której ciepło myślisz 14 lutego. Kwiaty w świecie uczuć są obecne od zawsze i w taki dzień warto skorzystać z tego sprawdzonego rozwiązania, które niesie ze sobą odpowiednie emocje. Kwiaciarnia Girlanda jest do Twojej dyspozycji.

2018-01-30T09:15:11+00:00