Bukiety 2017-07-26T12:42:18+00:00

Bukiety świąteczne to świetny sposób na stworzenie bożonarodzeniowego klimatu. Zobacz, jakie propozycje przygotowałyśmy.

Klasyczne bukiety świąteczne

W naszej kwiaciarni przygotowujemy bukiety o różnym przeznaczeniu:

  • tradycyjnie świąteczne bukiety do ustawienia w domowych wazonach,
  • bukiety do biur, firmowych poczekalni – mają różnorodne, często awangardowe, formy,
  • bukiety jako prezenty towarzyszące świątecznym odwiedzinom u krewnych, przyjaciół,
  • kompozycje bukietowe zanoszone w tym szczególnym czasie na groby najbliższych.

Składają się one z tła w postaci ciemnej zieleni ozdobnej oraz typowych dla tego sezonu kwiatów – gwiazd betlejemskich oraz innych gatunków w kolorze czerwonym. Jako dodatki wybieramy elementy złote, srebrne i białe. Często są to także szyszki czy bombki na drucikach, które uzupełniają kompozycję.

A może świąteczny bukiet przed domem?

Białostoczanie polubili oryginalne zimowe bukiety do umieszczenia przed domem. Z powodzeniem zajmują one miejsce letnich kompozycji doniczkowych. Takie bukiety w okolicach Świąt Bożego Narodzenia przygotowujemy z różnej wielkości gałęzi i gałązek wiecznie zielonych drzew iglastych różnych odmian – świerków, jodeł, sosen, żywotnika w towarzystwie ozdobnych, często barwionych gałązek florystycznych.

Bukiet kwiatów z białostockiej kwiaciarni

Dodatkowo możemy na mich ułożyć lampki choinkowe do podświetlenia całości po zmroku lub przyozdobić je minimalistyczną lub barokową czerwoną wstążką. Wszystko umieszczamy w podwórkowych wazonach na posesjach przed drzwiami, przy bramach, a także na balkonach, co doceniają szczególnie mieszkańcy osiedli.

W naszej kwiaciarni powstają bukiety, które uświetnią Twoje Boże Narodzenie

W okresie przedświątecznym realizujemy własne pomysły – można je obejrzeć w galerii naszych prac na stronie internetowej, a niektóre także na miejscu w kwiaciarni. Jeśli jednak masz własną koncepcję, ale z jakichkolwiek względów nie możesz jej zrealizować – zapraszamy do kontaktu. Ustalimy szczegóły realizacji. Słyniemy z precyzji wykonania i dbałości o detale. Wszystkie bukiety przygotowujemy tak, jakby miały znaleźć się w naszych własnych domach.

Zapoznaj się z naszą ofertą kwiatów i zamów On-line.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
PRZEJDŹ DO SKLEPU