Wiązanki świąteczne

Wiązanki świąteczne 2017-08-09T12:26:11+00:00

Wiązanki świąteczne w wyjątkowy sposób podkreślają specyfikę Bożego Narodzenia. Sprawdź, co znajdziesz w ofercie naszej kwiaciarni.

Wiązanki świąteczne dla tych, którzy cenią tradycje

Miłośnicy klasycznych rozwiązań estetycznych z pewnością docenią:

  • klasyczne wiązanki przygotowane z myślą o tym, by przystrajały świąteczne domowe wnętrza,
  • tworzące świąteczny klimat wiązanki przeznaczone do dekoracji białostockich lokali usługowych, miejsc pracy, poczekalni,
  • wiązanki prezentowe, dla tych, którzy chcieliby wręczyć upominek gospodarzom świątecznych przyjęć,
  • wiązanki będące oznaką pamięci i przeznaczone do umieszczenia na grobach.

Podstawą takich kompozycji są gałązki igliwia oraz duże elementy zieleni ozdobnej, a także czerwone gatunki kwiatów, wśród których prym wiodą gwiazdy betlejemskie. Uzupełniamy je dodatkami (w postaci bombek i szyszek na drucikach) w kolorach: srebrnym, złotym, białym.

Świąteczne wiązanki estetyzują przestrzeń

Szczególnie w okresie Bożego Narodzenia zależy nam na tym, by wokół panowało piękno i radosny nastrój. By go stworzyć, wystarczy kilka drobnych elementów, które będą cieszyć oko, przypominać o tych wszystkich dobrych chwilach, które na nas czekają w święta.

Dekoracje do wiązanek świątecznych

 

Poza wiązankami, w naszej ofercie znajdziesz także: świąteczne stroiki, na przykład w postaci wianków, na stoły i nie tylko oraz świece. Wszystkie propozycje dostępne online i w naszej stacjonarnej kwiaciarni przygotowałyśmy z dbałością o szczegóły i estetykę wykonania. Jesteśmy przekonane, że znajdą miejsce w wielu białostockich domach.

Nieszablonowe ozdoby na Boże Narodzenie z białostockiej kwiaciarni

Możesz skorzystać z naszych gotowych propozycji – przedstawiamy je w galerii na naszej stronie. Ale jeśli marzą Ci się wiązanki świąteczne według własnego projektu – zapraszamy, by uzgodnić szczegóły związane z ich wykonaniem. Dzięki nam w Twoim domu znajdą się niepowtarzalne florystyczne ozdoby bożonarodzeniowe.

Zapoznaj się z naszą ofertą kwiatów i zamów On-line.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
PRZEJDŹ DO SKLEPU