Świąteczne wino

Świąteczne wino 2017-08-09T12:31:24+00:00

Boże Narodzenie jest czasem spotkań przy stole. Biesiady w gronie rodziny i przyjaciół wymagają nie tylko stylowej oprawy w postaci stroików czy świątecznych bukietów, ale także przysmaków i doskonałych trunków. Ich szeroki wybór znajdziesz w naszej ofercie.

Wino w świątecznym nastroju

W tym szczególnym okresie nie możemy sobie pozwolić na przypadkowe napoje alkoholowe na stole. Białostoczanie coraz chętniej wybierają dobrej jakości trunki, które współgrają z serwowanymi potrawami. W naszej kwiaciarni podpowiadamy, z czym łączyć poszczególne gatunki.

Asortyment, który wybrałyśmy z myślą o naszych Klientach, obejmuje wytrawne, słodkie i półsłodkie wiana:

  • białe,
  • czerwone,
  • różowe,
  • musujące,
  • wermuty.

W okresie bożonarodzeniowym popularnością cieszy się prosecco, tradycyjnie podawane z potrawami śledziowymi, pasujące także do karpia.

Prezent dla gospodarzy przy okazji wizyty świątecznej

Czas zimowych świąt sprzyja odwiedzinom u bliskich. Przyjęło się, że nie wypada pojawić się u rodziny czy przyjaciół bez upominku. W roli świątecznego podarku często występują wina. Jeśli nie znamy gustu obdarowanych albo jeśli nie orientujemy się w świecie alkoholi, wybieramy uniwersalne trunki cenionych marek –takich jak te, które zgromadziłyśmy na naszych półkach.

Biznesowy dowód pamięci, uznania, podziękowania…

W sytuacjach zawodowych, profesjonalnych wino jest niezobowiązującym upominkiem, który podkreśla świąteczną atmosferę. Może on towarzyszyć życzeniom składanym przez szefa pracownikom, a także kontrahentom. To doskonałe podziękowanie za kończący się właśnie rok wspólnej pracy.

Wino w świątecznym koszu prezentowym

Jeśli zależy nam na tym, by wręczyć wyjątkowo ekskluzywny prezent, warto do wina dołączyć inne delicje:

  • wyborne czekoladki,
  • znane pierniki, także te z motywami bożonarodzeniowymi,

a nawet akcesoria:

  • pachnące świece,
  • eleganckie kieliszki dobrane do rodzaju wina,
  • stylowy korkociąg.

Jeśli decydujemy się na wino w roli głównego upominku, można zapakować je w drewniane lub tekturowe pudełko, co sprawia stylowe wrażenie.

Postaw na oryginalność podania

Koniecznie zadbać należy o udekorowanie takiego podarunku – sprzyja temu atmosfera świąt. Wybieramy w tym czasie sezonowe ozdoby: gałązki igliwia, szyszki, gwiazdy betlejemskie, laski cynamonu, suszone plastry pomarańczy, kokardy w kolorystyce bożonarodzeniowej. Wino w takiej oprawie nigdy nie sprawi wrażenia przypadkowego, wybranego w ostatniej chwili. Przeciwnie – pokaże, że zostało ono wybrane z myślą o wyjątkowej osobie.

W naszej kwiaciarni podpowiemy, jak wybrać i wręczyć świąteczny trunek, by gest ten został doceniony i zapamiętany – zapraszamy.

Zapoznaj się z naszą ofertą kwiatów i zamów On-line.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
PRZEJDŹ DO SKLEPU