Świece świąteczne

Świece świąteczne 2017-08-09T12:35:33+00:00

Bożemu Narodzeniu towarzyszy niepowtarzalna aura świątecznego, rodzinnego, często wolnego czasu. Warto ją podkreślić stylowymi dekoracjami w postaci wianków, stroików, bukietów, a także świec. W naszej świątecznej ofercie przygotowałyśmy ich szeroki wybór.

Świece w świątecznej atmosferze

Święta Bożego Narodzenia to specyficzny okres, który chcemy spędzać z rodziną w miłej atmosferze. Nic dziwnego, że staramy się, by ten czas był magiczny, wyjątkowy. Wspólne chwile wśród najbliższych na pewno umilą nam piękne świąteczne dekoracje, które wprowadzą nas w niepowtarzalny nastrój. Świece tradycyjnie umieszczamy:

  • na wigilijnym stole oraz na stolach, przy których zasiadamy w czasie świątecznych spotkań; stają się wtedy gustownymi ozdobami,
  • w stroikach świątecznych ustawionych w różnych częściach domu, które umilają czas,
  • w kompozycjach bożonarodzeniowych, które zapaleniu świecy stają się świecznikami.

Wyjątkowe świece w Twoich wnętrzach

Świece uchodzą za wspaniały element dekoracyjny, który w niebanalny sposób wprowadza klimat świąt. Dzieje się to za sprawą:

  • koloru – czerwień, ciemna zieleń, złoto, srebro, biel,
  • kształtu – choinki, bombki, gwiazdki, ale także wymyślne: renifery, bałwanki, chatki z piernika, nie może też zabraknąć klasycznych geometrycznych brył,
  • zapachu – igliwia, pierników, cynamonu, grzanego wina.

Trudno oprzeć się urokowi tych drobnych, niepozornych przedmiotów, które ożywają pod wpływem ognia.

Świąteczne świece jako upominki

Jeśli poszukujesz nieszablonowego upominku, który wręczysz komuś bliskiemu (mamie, babci, cioci, siostrze, przyjaciółce) z okazji świąt, znajdziesz do wśród świec z naszej oferty. Zadbałyśmy o to, by wszystkie były wyjątkowe, pięknie zapakowane, gotowe do wręczenia. Są one także świetnym dodatkiem do koszy upominkowych przygotowywanych jako świąteczne podarki. Będą również doskonałym upominkiem dla siebie – przy płonących, wonnych świecach zimowe wieczory stają się cieplejsze.

Święta w blasku świec

Zapraszamy do obejrzenia (i powąchania) świec z naszej oferty, by zdecydować, które z nich zakupić dla siebie, a które przekazać w prezencie. Warto też poznać asortyment naszych świątecznych win. Ten duet umili wiele zimowych spotkań.

Zapoznaj się z naszą ofertą kwiatów i zamów On-line.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
PRZEJDŹ DO SKLEPU